Krémy na boty

Barvící krémy na kožené boty

Pro výživu, péči a barevné tónování odstínu kůže

Opravují odřeniny

Vrací kůži její původní barevný odstín a zakrývají drobná poškození, ošoupání nebo nedostatky způsobené běžným nošením.

81 odstínů barev

Unikátně široká kolekce barev plná klasických a také velmi originálních odstínů pro vaše normální i extravagantní boty.  

Barevně dotónují kůži

Díky vysokému podílu barevných pigmentů Krémy jednoduše a rychle dotónují vyšisované nebo vybledlé části vašich kožených bot. 

Univerzální použití

Krémy jsou vhodné pro kožené boty, kabelky, pásky a jiné drobné předměty z přírodní kůže. Stačí je na barvený povrch jednoduše nanést textilním hadříkem, vyleštit a nechat několik hodin proschnout. 

Pravidelná výživa

Krémy obsahují vyživující včelí vosk a jsou proto ideální jako pravidelná péče o vaše oblíbené kožené boty, které budou delší dobu krásné. 

Rodinná tradice z Evropy

Veškeré produkty TRG the One jsou více než 75 let vyráběny v Evropě podle vylepšených tradičních postupů, které si majitelé společnosti, rodina Tarrago, předává již po několik generací. 

Ukázky použití Krémů na kůži

Zkušenosti našich zákazníků

Moje elegantní polobotky do práce už nebyly co dřív, kůže byla ošoupaná, po stranách i odřená. Použil jsem tedy krém ve stejné barvě kůže a teď vypadají zas výborně.

Martin, Brno

V minulé zimě dostaly moje kozačky hodně zabrat. Kůže byla od sněhu a soli hodně světlá a suchá. Objevila jsem pak na internetu vyživující krémy, tak jsem rovnou jeden vyzkoušela a jsem moc šťastná, protože kozačky jsou nádherné, opravdu jako nové. 

Ivana, Praha

Během několika měsíců jsem si okopala špičky mých kožených polobotek - boty vypadaly hrozně. Pak jsem je ale nakrémovala hnědým krémem a to jim moc prospělo, jsou opravdu jako nové.

Jitka, Mělník

Často kladené otázky

x
x