Intenzivně barvící vínový krém Shoe Cream pro vínově červené boty

Víte, že i odřené a okopané špičky kožených bot je možno na zimu zase hezky opravit? A to doma, ekonomicky a podle potřeby i opakovaně :)
Jste v situaci, že vaše kožené zimní boty už nevypadají jako kdysi? Mají okopané špičky, na několika místech sedřenou barvu a jsou mírně vybledlé? Pokud je kožený povrch jinak vlastně v pořádku, můžete na ně použít jeden z renovačních krémů Shoe Cream výrobce TRG the One, který povrch starších kožených bot pěkně vyživí a díky obsahu barvících pigmentů také zachrání barevně. Zatře nedostatky i oživí barevný odstín bot. Jukněte, jak se renovace zimních bot tímto krémem podařila naší zákaznici, paní Lydii: 
 
Intenzivně barvící vínový krém Shoe Cream pro vínové boty renovace doma Červený krém na červené zimní okopané boty použití v praxi Shoe Cream 156 morello cherry trg the one fotka před a po zkušenost doma jak na oprav-2 
 
 

 
 
Jak natřít boty Krémem na boty doma?
 
▪️ Nejprve je dobré boty očistit, ideálně hadříkem tak, aby jejich byl povrch nebyl zaprášený a byl připraven k další péči.
▪️ Pokud je povrch bot mastný nebo na něm byla použita impregrance, použijte jakýkoliv odmašťující a nekrémový čistič na kožené boty, z naší nabídky např. Univerzální čistič.
▪️ Krém Shoe Cream následně aplikujte za pomoci jakéhokoliv látkového hadřídku, který nepouští chloupky, přímo na povrch bot. V malém množství, rovnoměrně a jemnými pohyby.
▪️ Krém průběžně důkladně rozleštěte tak, aby na povrchu bot nezůstávaly šmouhy nebo velké zbytky krému.
▪️ Nechte několik hodin důkladně proschnout.
▪️ Jakmile bude povrch obuvi suchý a matný, boty vyleštěte suchým hadříkem do lesku. Tímto krokem zajistíte, že hadřík nasákne zbytky krému. Po tomto kroku již povrch bot nijak nebarví.
▪️ V případě potřeby celý postup zopakujte. Krém můžete opakovaně používat i kdykoliv v budoucnu.
 
 

 
Fotografie Před použitím Krému Shoe Cream na vínové kožené boty:
 
Intenzivně barvící vínový krém Shoe Cream pro vínové boty renovace doma Červený krém na červené zimní okopané boty použití v praxi Shoe Cream 156 morello cherry trg the one fotka před a po zkušenost doma jak na oprav-3 
 Renovace doma okopaných špiček bot fotografie před a po zkušenosti praxe jak na to oprava krém na kožené boty vínová zimní obuv
 
Fotografie Po použití Vínového Krému Shoe Cream Morello Cherry 156:
 
 Intenzivně barvící vínový krém Shoe Cream pro vínové boty renovace doma Červený krém na červené zimní okopané boty použití v praxi Shoe Cream 156 morello cherry trg the one fotka před a po zkušenost doma jak na oprav-3_1 Renovace doma okopaných špiček bot fotografie před a po zkušenosti praxe jak na to oprava krém na kožené boty vínová zimní obuv-2
 

 
Další odstíny Krémů na boty - najdete ZDE
 
NÁŠ TIP: Máte podobně odřené červené boty, jen v jiném odstínu? Ostatní červené odstíny z této kolekce najdete - ZDE
 

 
 
Nejste si jisti, zda Krém použít na vaše boty? Případně, jaký vybrat odstín? Ozvěte se nám na emailu info@botyjakonove.cz a my vám poradíme :)