Vážení zákazníci, provoz našeho eshopu pokračuje bez přerušení. Pobočky Zásilkoven budou i nadále otevřeny pro výdej vašich balíčků.

O značce TRG the One

Španělská společnost TRG the One nabízí širokou škálu produktů zaměřených na péči a údržbu přírodní kůže, koženky a jiných obuvnických materiálů. Jako jedna z mála vyrábí své produkty v Evropě a je vedena výhradně členy rodiny, která společnost před 80 lety založila. Díky těmto mnohaletým zkušenostem se společnosti TRG the One podařilo dosáhnout vysoké kvality jejich výrobků při zachování tradic a hodnot rodinné společnosti.
Historie společnosti se začala psát ve Španělsku v roce 1940, kdy pan Joaquim Tarragó Bescós, technolog textilních barev, založil svou vlastní společnost s názvem Productos Tintolina Tarragó. 
V nadcházejících poválečných letech se ve Španělsku silně projevoval nedostatek nového oblečení a obuvi. Zákazníci tedy přirozeně hledali různé nové způsoby opravy a údržby svého oblečení a objevili tak produkty společnosti Tarragó, která v té době nabízela barvy na textil pro domácí použití a barvy renovující odstín kožené obuvi.
Na začátku šedesátých let se postavil do čela společnosti pan Joaquim Tarragó Gràcia, otec současného vlastníka společnosti, s vizí rozšířit sortiment produktů zaměřených na obuv. V tomto období vytvořil barvu na vodní bázi „Color Dye“, která umí obnovit, upravit či úplně změnit barevný odstín koženého povrchu bot. Tato barva se záhy stala nejúspěšnějším produktem společnosti a je jím až do dnes.
V roce 1984 předal pan Joaquim Tarragó Gràcia vedení celé společnosti svému synovi, kterému se podařilo přebudovat rodinnou firmu na obchodní korporaci a rozšířit její obchodní aktivity i do zahraničí.  
Do roku 2008 se společnost úspěšně rozvíjela na globální úrovni, podařilo se ji uvést na trh ucelené kolekce produktů pro péči o obuv, následně byla odkoupena zahraniční obchodní skupinou.
Od té doby, pod 100% vedení čtvrté generace rodiny Tarragó a pod názvem TRG BESTNETS SL, společnost pokračuje v tradici rozšiřování znalostí v oblasti péče o obuv.

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.