PTÁTE SE NÁS: „Mám poškozené semišové boty, které chci oživit a zrenovovat. Který z přípravků na semiš je pro mě nejvhodnější?”

Máte semišové boty, které už nevypadají jako nové a přemýšlíte, jak jim vrátit původní krásu? Možná jste si mysleli, že je čas se s nimi rozloučit, ale než to uděláte, máme pro vás řešení, které vašim botám může vrátit jejich dřívější pěkný vzhled. 

V dnešním světě, kde je každý kousek oblečení vyjádřením osobního stylu a semišové boty jsou stále oblíbenou volbou pro mnohé z nás, je proto důležité vědět, jak o ně pečovat a zachovat jejich hezký stav co nejdéle. Rádi bychom vám tedy poradili, jak na to a ukázali dva vhodné přípravky pro poškozenou nebo vybledlou semišovou obuv, které můžete používat snadno a v domácích podmínkách.

 


 

BARVA NA SEMIŠ SUEDE DYE

poškozené vyšisované semišové předměty renovace barvení jak na to manuál doma-2

Tento produkt je správnou volbou, pokud hledáte způsob, jak intenzivně obnovit nebo změnit barvu vašich semišových bot. Ať už jsou vaše boty silně poškozeny od sluníčka ☀️, jsou na nich skvrny nebo odřeniny 〰️, případně jsou výrazně vyšisované kvůli nešetrnému čištění 🧽, Barva Suede Dye vrátí vašim botám jejich původní vzhled. V případě použití jiného barevného odstínu, než boty původně měly, jim dokáže díky vysokému obsahu barvících pigmentů dokonce dát vzhled úplně nový. 

Barvy na semiš Suede Nubuck Dye

❇️ Použití: Před aplikací Barvy zajistěte, že je semišový povrch čistý. Důkladně ho očistěte kartáčkem nebo čističem na semiš, aby byl povrch co nejvíce připraven na barvení a nebyla na něm například impregnace. Aplikujte Barvu Suede Dye rovnoměrně pomocí přiloženého štětečku nebo jakéhokoliv štětečku, který máte doma. Nechte boty proschnout.

 


 

SPREJ NA SEMIŠ SUEDE RENOVATOR

poškozené vyšisované semišové předměty renovace barvení jak na to manuál doma

Pokud je vaším hlavním cílem spíše jemně obnovit původní barvu vašich semišových bot a oživit tak jejich vzhled, pak je vhodné použít spíše Sprej Suede Renovator. Tento produkt nejen že obnoví barvu, ale zároveň dodá semiši zpět jeho přirozenou hebkost a ochrání jej před dalším opotřebením. Je ideální spíše na oživení jemně vybledlé obuvy 🌟  bez velkých poškození nebo fleků. Díky snadné aplikaci sprejem můžete o svou obuv pečovat pravidelně a opakovaně a zajistit tak, že bude vždy v perfektním stavu.

Spreje na semiš Suede Renovator

❇️ Použití: Aplikace Spreje Suede Renovator je jednoduchá a rychlá. Stačí postříkat čistý a suchý povrch boty ze vzdálenosti přibližně 20 cm, což zajistí rovnoměrné pokrytí povrchu. Po aplikaci nechejte boty proschnout v dobře větraném prostoru. Po zaschnutí již povrch nebarví.

 


 

👉 Oba tyto produkty jsou navrženy s myšlenkou na univerzálnost a mohou být použity nejen na boty, ale i na jakékoli jiné semišové nebo nubukové předměty, ať už se jedná o tašky, kabelky, bundy nebo jiné doplňky. Nezáleží na tom, jestli je semiš přírodní nebo umělý, oba tyto přípravky jsou schopné zajistit potřebnou péči a ochranu 👈

 


 

Další tipy pro péči o semiš

  • Nezapomínejte, že obuv není jediným semišovým předmětem, který můžete renovovat. Oba přípravky jsou totiž vhodné i pro semišové tašky, kabelky, bundy a další doplňky z přírodního nebo umělého semiše a nubuku.
  • Pro pravidelnou údržbu a čištění semiše používejte speciální čističe určené na tento povrch, které nepoškodí jeho měkkost a strukturu.

 

Závěrem, ať už vaše boty potřebují spíše Barvu Suede Dye pro intenzivní renovaci nebo Sprej Suede Renovator pro oživení barvy, můžete si být jisti, že vaše semišové boty a doplňky dostanou tu nejlepší možnou péči. Díky pravidelnému používání těchto produktů můžete prodloužit životnost vašich semišových předmětů, udržet je vypadající jako nové, podpořit udržitelnost módy a ušetřit tak za boty i doplňky nové ♻️ 

 


 

Barevné odstíny Barvy na semiš Suede Dye:

 

Barevné odstíny Spreje Suede Renovator: