Čištění & Impregnace

Pravidelná péče o vaše boty a kožený nábytek je klíčem k udržení jejich dokonalého vzhledu a funkčnosti. S naší širokou nabídkou produktů pro čištění, impregnaci a lakování můžete snadno dosáhnout profesionálních výsledků doma.

Proč přípravky TRG the One?

Zachovejte čistotu, obnovte vzhled a ochraňte vaše boty, doplňky i kožený nábytek před poškozením s našimi specializovanými přípravky španělského výrobce TRG the One. Každý produkt je navržen s ohledem na snadné použití a přirozený a dlouhotrvající efekt.

⭐  Čističe na přírodní kůži, umělou kůži a plátno, které vám pomohou šetrně vyčistit povrch vašich bot, bund, sedaček a galanterie. Pomohou s odstraněním skvrn vzniklých při běžném nošením, skvrn od sněhu, deště či posypové soli a mastnoty. Jsou vhodné i pro pravidelnou údržbu a předcházení silnějšího zašpinění.
⭐ Impregnační sprej Nano Protector pomůže se zvýšením voděodolnosti povrchů obuvi a oděvů z kůže, textilu a Gore-Texu.  
⭐ Bělící pigment Super White dramaticky vylepší vzhled starších zažloutlých nebo zašedlých kožených, koženkových a plátěných bot.

  

Univerzální Čistič kůže & Péče před barvením Universal Cleaner TRG the One jak vyčistit kožené boty čištění fleky skvrny
Bílý přípravek na bělení tenisek jak vybělit tenisky Super White TRG the One Botyjakonové
Čistící Balzám na kůži 2v1 Leather Balm TRG the one jak očistit kožené boty čištění fleky skvrny
 
 
Prohlédněte si naši nabídku produktů TRG the One pro čištění, impregnaci a lakování a zjistěte, jak snadné může být udržení vašich bot a koženého nábytku v nejlepším možném stavu ⬇️

Nejprodávanější