Barvy na kůži, koženku a plátno Easy Dye TRG

Vítejte ve světě, kde můžete svým botám a jiným předmětům dodat osobitý design nebo vrátit jejich původní hezký vzhled. Naše Barvy Easy Dye na kůži, koženku a plátno od španělského výrobce TRG the One vám pomohou při barvení, malování, kreativní úpravě a maskování různých poškození.

Proč právě Barvy Easy Dye?
Naše tekuté Barvy Easy Dye na bázi akrylu jsou určeny pro ty, kteří hledají kvalitu a širokou nabídku barevných odstínů. S širokou paletou více než 80 klasických i netradičních odstínů a snadným použitím jsou naše barvy ideální volbou pro každého, kdo chce obnovit nebo změnit vzhled svých kožených bot i jiných předmětů.
 
⭐  Obnova a zvýraznění původní barvy: barvy Easy Dye efektivně obnovují původní barvu vašich bot, vracejí jim ztracený lesk a zářivost. Tím, že výrazně zvýrazní původní odstín, vaše obuv vypadá jako nová, což je ideální pro rychlou a efektivní renovaci.
⭐  Osobní styl: naše barvy vám umožní přizpůsobit vaše boty a kožené předměty vašemu osobnímu stylu. Buďte kreativní a změňte barevný odstín vašich věcí.
 Renovace: kromě obnovy vzhledu naše barvy poskytují také ochranu, prodlužují životnost vašich kožených předmětů a udržují je vypadat jako nové.
 Originální odstíny: barvy Easy Dye lze mezi sebou libovolně promíchávat a docílit tak konkrétních odstínů dle vašich představ a potřeb.
 

INSPIRACE A UKÁZKY POUŽITÍ BAREV EASY DYE: 
Metalická zlatá barva na kůži a plátno textil Easy dye 406 old gold trg the one nabarvení starých kožených zimních bot na zlatou barvu
Světle šedá barva na kůži a plátno textil Easy dye 140 ice trg the one přebarvení skvrn na botách obuv kůže lososí
Světle růžová barva na kůži a plátno textil Easy dye 124 rose trg the one pro nabarvení fleků skrvn textilní žabky tommy hilfiger
Šedá barva na kůži a koženku Easy dye 114 gray trg the one na přebarvení kabelky na jinou barvu
 
Objevte ten ideální odstín právě pro vás a vaše boty nebo jiné předměty. Prohlédněte si naši širokou nabídku více než 80 klasických i netradičních barevných odstínů ⬇️

Nejprodávanější

89 položek celkem
Béžová Barva na kůži Easy Dye TRG Beige 130 bezova barva na boty obuv kozene boty barveni bot na bezovo 317
Béžová Barva na kůži Easy Dye TRG Pine 176 bezova obuvnicka barva na kozene boty 320
Fialová Barva na kůži Easy Dye TRG Lilac 155 fialova barva na boty lila trg the one easydye barveni bot na fialovo fialove barvy na kozene boty 311
Hnědá Barva na kůži Easy Dye TRG Pony 105 tmave hnede barvy na boty 356