Univerzální Čistič kůže & Péče před barvením Universal Cleaner TRG

Doprava zdarma
Při nákupu nad 1.600 Kč máte od nás dopravu zadarmo.

Udržitelnost
Opravou a prodloužením životnosti vašich bot společně přispíváme k podpoře životního prostředí.

Unikátní odstíny
Naše přípravky nabízíme v široké škále klasických i originálních barevných odstínů.

Oblíbené zase jako nové
Použitím renovačních přípravků na vaše stávající boty a oblíbené předměty ušetříte za nákup nových.
Související produkty
Detailní popis produktu
Univerzální Čistič na kůži a péče před barvením Universal Cleaner výrobce TRG the One odstraní z povrchu běžné nečistoty, prach a skvrny.
Povrch zároveň odmašťuje a připravuje ho tak na ošetření pečujícími přípravky. Je vhodný na kožené boty, galanterii, kabelky, kožené bundy, kožené sedačky, křesla a pohovky i kožené autosedačky.
- Čistič na kůži Universal Cleaner je skvělý pro šetrné očištění běžných nečistot.
- Může být nanášen jakýmkoliv hadříkem nebo houbičkou.
- Připravuje kůži k použití dalších přípravků; kožený povrch lépe vstřebá renovační krémy.
- Praktické využití = Čistič je vhodný na jakékoliv kožené povrchy v domácnosti. Odmašťuje často používaný a namáhaný kožený nábytek.
- Objem balení: 125 ml, jedno balení vystačí na plochu běžně velké dvoumístné pohovky. Nebo mnoho kabelek i párů bot.
Čistič Universal Cleaner je určen pro: Přírodní hladká kůže, semiš, nubuk, textil a obuvnické plátno.
POUŽITÍ ČISTIČE NA KŮŽI UNIVERSAL CLEANER V PRAXI




NÁVOD K POUŽITÍ UNIVERZÁLNÍHO ČISTIČE OD TRG
1. Příprava povrchu: Nejprve odstraňte všechny povrchové hrubé nečistoty z kůže pomocí měkkého suchého hadříku nebo kartáčku.
2. Aplikace Čističe: Naneste malé množství Univerzálního Čističe Kůže od TRG na čistý hadřík, který nepouští chloupky, nebo houbičku.
3. Jemné čištění: Lehkými krouživými pohyby jemně čistěte povrch kůže.
4. Oplach a sušení: Po aplikaci nechte Čistič působit několik minut a poté očistěnou plochu otřete vlhkým hadříkem. Následně nechte kůži přirozeně proschnout.
5. Kontrola a opakování: Následně zkontrolujte, zda jsou všechny nečistoty odstraněny. V případě potřeby proces opakujte.

NÁŠ TIP
Tento čistič je ideální jako první krok pro přípravu = očištění a odmaštění povrchu, na který se chystáte nanést:
O ZNAČCE TRG THE ONE

Španělská společnost TRG the One nabízí širokou škálu produktů zaměřených na péči a údržbu přírodní kůže, koženky a jiných obuvnických materiálů. Jako jedna z mála vyrábí své produkty v Evropě a je vedena výhradně členy rodiny, která společnost před 80 lety založila.
Díky těmto mnohaletým zkušenostem se společnosti TRG the One podařilo dosáhnout vysoké kvality jejich výrobků při zachování tradic a hodnot rodinné společnosti. Více o historii značky ZDE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čištění & Impregnace |
|---|---|
| EAN: | 8435328503704 |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,6 z 5 hvězdiček.
9 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
