O NÁS a značce TRG the One

BotyJakoNové.cz

O nás: Jsme obhájci péče o věci, které máte rádi. Specializujeme se na kvalitní řešení pro opravu a barvení obuvi, galanterie, bund, sedaček a dalších doplňků. Naše produkty, jako jsou barvící krémy, barvy na boty, spreje na semiš a impregnace, jsou navrženy tak, aby prodloužily životnost vašim oblíbeným předmětům. Spolupracujeme se španělským dodavatelem společností TRG the One, abychom zajistili, že každá složka našich přípravků splňuje nejvyšší evropské standardy kvality.

Založili jsme tento eshop s jednoduchým cílem: nabídnout kvalitní a dostupné přípravky, které vám pomohou udržet vaše věci v co nejlepším stavu, aniž byste museli kupovat věci nové a přispívat tak k další spotřebě a odpadu. Čímž nejenom šetříte vaši peněženku, ale také naši planetu. ♻️

Připojte se k nám v našem úsilí o lepší a udržitelnější způsob péče o vše, co rádi nosíte a používáte. 😊

 

Naše mise: Poskytovat přípravky pro renovaci a barvení, které pomáhají zákazníkům udržet jejich obuv, bundy, sedačky a veškeré doplňky v perfektním stavu, čímž šetří peníze a podporují udržitelnější životní styl, který pomáhá chránit životní prostředí.

Naše vize: Stát se předním dodavatelem v oblasti udržitelných řešení pro péči o obuv a kožené předměty, s neustálým závazkem k inovacím a co nejlepšímu poskytování zákaznické péče.

 


 

O značce TRG the One

Španělská společnost TRG the One nabízí širokou škálu produktů zaměřených na péči a údržbu přírodní kůže, koženky a jiných obuvnických materiálů. Jako jedna z mála vyrábí své produkty v Evropě a je vedena výhradně členy rodiny, která společnost před 80 lety založila. Díky těmto mnohaletým zkušenostem se společnosti TRG the One podařilo dosáhnout vysoké kvality jejich výrobků při zachování tradic a hodnot rodinné společnosti.

Historie společnosti se začala psát ve Španělsku v roce 1940, kdy Joaquim Tarragó Bescós, technolog textilních barev, založil svou vlastní společnost s názvem Productos Tintolina Tarragó. V nadcházejících poválečných letech se ve Španělsku silně projevoval nedostatek nového oblečení a obuvi. Zákazníci tedy přirozeně hledali různé nové způsoby opravy a údržby svého oblečení a objevili tak produkty společnosti Tarragó, která v té době nabízela barvy na textil pro domácí použití a barvy renovující odstín kožené obuvi. Do roku 2008 se společnost úspěšně rozvíjela na globální úrovni, podařilo se ji uvést na trh ucelené kolekce produktů pro péči o obuv, následně byla odkoupena zahraniční obchodní skupinou.

Od té doby, pod 100% vedení čtvrté generace rodiny Tarragó a pod názvem TRG BESTNETS SL, společnost pokračuje v tradici rozšiřování znalostí v oblasti péče o obuv.

TRG the One All products foto všechny produkty