Krémy Leather Renovating Balm

Vaše kožené sedačky mohou opět zářit novotou díky našim renovačním krémům Leather Renovating Balm. Tyto přípravky jsou navrženy tak, aby obnovili původní vzhled vašich kožených pohovek, křesel a jiných kožených ploch, kterým zároveň poskytují ochranu proti dalšímu opotřebení.

Proč právě Krémy Leather Renovating Balm?

Barvící krémy španělského výrobce TRG the One pro celkovou renovaci kožených sedaček a jiných větších kožených předmětů. Vylepšují vzhled přírodní kůže, vyživí její suché části, opraví odřeniny a škrábance a vzhledem k vysokému obsahu barvících složek také dobarví ošoupané nebo vybledlé povrchy.
 
⭐  Obnova původního vzhledu: Tento přípravek efektivně obnovuje původní vzhled a barvu vašich kožených sedaček, vrací jejich původní barvu. Kůži zároveň hydratuje, barevně tónuje a umí také zakrýt drobná ošoupání a oděrky. Díky tomu vaše sedačky vypadají jako nové, aniž byste museli investovat do profesionální renovace.
⭐  Dlouhodobá ochrana: Kromě okamžité obnovy vzhledu tento Krém poskytuje koženým povrchům dlouhodobou ochranu před opotřebením, vyblednutím a praskáním. Aplikací krému prodloužíte životnost vašich sedaček.
⭐  Snadná aplikace: Přípravek je navržen tak, aby byl snadno použitelný, což umožňuje rychlou a jednoduchou aplikaci bez potřeby speciálních nástrojů. K aplikaci postačí látkový hadřík.
 
 
UKÁZKY POUŽITÍ RENOVAČNÍCH KRÉMŮ LEATHER RENOVATING BALM: 
 
Červený krém na barvení ošoupané vybledlé červené sedačky Barva na sedačku 112 red
Bezbarvý Krém Leather Renovating Balm TRG THE ONE transparent 100 pro oživení starší kůže gymnastický kůň oprava
Černý Krém Leather Renovating Balm TRG THE ONE black 118 oprava černé kožené sedačky
Černý Krém na kožené černé autosedačky Leather Renovating Balm TRG the One Black 118

 

Je čas dát vašim koženým sedačkám, pohovkám a křeslům péči, kterou si zaslouží. Prohlédněte si naši nabídku krémů a začněte s renovací co nejdříve ⬇️

Nejprodávanější

14 položek celkem
VAŠE NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY:
 
Jak často bych měl/a používat tento přípravek na moje kožené sedačky?
Doporučujeme aplikovat tento přípravek na vaše kožené sedačky jednou za 3 až 6 měsíců, v závislosti na intenzitě používání a expozici slunečnímu záření. Pravidelná aplikace pomůže zachovat kvalitu a vzhled kůže dlouhodobě.
 
Je tento přípravek bezpečný pro všechny typy kožených sedaček?
Krém Leather Renovating Balm je navržen tak, aby byl bezpečný pro většinu typů hladké kůže. Doporučujeme však provést test na malém, méně viditelném místě sedačky, abyste ověřili, že výsledek odpovídá vaší představě, zejména u barevně ošetřených nebo speciálních kůží. Krém není vhodný na textilní sedačky.
 
Může tento přípravek obnovit barvu vybledlých kožených sedaček?
Ano, Krém Leather Renovating Balm je určený v obnově a zvýraznění původní barvy kožených sedaček, které vybledly nebo se používáním ošoupaly. Jeho barvící pigmenty pomáhají vrátit kůži její přirozený vzhled a barvu.
 
Jaký je nejlepší způsob aplikace tohoto přípravku?
Pro nejlepší výsledky aplikujte malé množství přípravku na čistý a suchý hadřík a jemně vmasírujte do kůže sedačky krouživými pohyby. Po aplikaci nechte přípravek několik desítek minut působit, než jej vyleštíte suchým hadříkem.