Modré barvy na kůži Easy Dye TRG

Dodejte svým koženým botám a jiným předmětům živý a elegantní vzhled. Naše modré barvy na kůži, koženku a plátno jsou ideální volbou pro ty, kteří chtějí vdechnout nový život svým botám, kabelkám nebo doplňkům.

Proč zvolit Barvy Easy Dye od TRG the One?
Modré tekuté barvy na boty španělského výrobce TRG the One jsou vhodné na malování na boty nebo pro úplnou změnu jejich barvy. Barvy jsou vhodné na jakýkoliv povrch z přírodní nebo umělé kůže a plátna, mohou tedy být použity na různé předměty pro jejich opravu, zamaskování drobných nedostatků nebo kreativní ozdobení.
 
✅  Intenzivní pigmenty: modré barvy Easy Dye obsahují výrazné modré pigmenty a tím dodávají bohatý a živý modrý odstín vašim koženým, koženkovém nebo plátěným předmětům.
✅  Vynikající krycí schopnosti: díky vysokému množství pigmentů mají barvy Easy Dye silné krycí schopnosti. Jsou tedy schopny efektivně překrýt oděrky, skvrny a jiné nedokonalosti.
✅  Kreativní použití: ať už se jedná o přidání osobitého nádechu botám, kabelce nebo jiným koženým doplňkům, barvy umožňují experimentování s různými odstíny a vytváření vlastních unikátních designů.
 
FOTOGRAFIE PŘED A PO POUŽITÍ MODRÝCH BAREV EASY DYE:  
Modré barvy na kůži koženku plátno textil Easy dye 116 midnight trg the one nabarvení starých vybledlých modrých plátěných tenisek
Námořnicky Modrá Barva na přebarvení balerínek na jinou barvu Easy Dye TRG Navy Blue 117
Modrá Barva na kůži Easy Dye TRG Midnight 116

Nejprodávanější

7 položek celkem
Vaše nejčastější dotazy:
 
Je Barva Easy Dye vhodná na všechny typy materiálů?
Barva Easy Dye je vhodná pro hladkou přírodní kůži, umělou kůži, neboli koženku a plátno. Doporučujeme však, aby byla před aplikací na celý předmět Barva nejprve otestována na malém a méně viditelném místě, abyste si byli jisti, že výsledek je dle vašich představ.
 
Jak rychle uschne Barva Easy Dye po aplikaci?
Barva Easy Dye na povrchu obvykle uschne během několika minut až hodin, v závislosti na množství použité barvy a podmínkách, jako je teplota, vlhkost a samotná struktura materiálu.
 
Může být Barva Easy Dye použita i na semiš?
Barva Easy Dye je primárně určene pro hladkou kůži, koženku a obuvnické plátno. Její použití na semiš není doporučeno. Pro barvení semišových povrchu můžete použít Barvy na semiš Suede/Nubuck Dye.
 
Na jaké předměty je Barva vhodná? 

Barvy Easy Dye jsou ideální pro použití na různé hladké kožené boty a předměty, koženkové předměty a tenisky z obuvnického plátna. Barvy jsou tedy vhodné zejména pro kožené boty, kabelky, peněženky, kožené pásky, kožené bundy, kožené autosedačky, potahy motorek, a mnoho dalších předmětů.

Jaký odstín modré barvy Easy Dye od TRG je nejvhodnější právě pro mé boty?
Výběr správného odstínu modré závisí na původní barvě vašich bot a požadovaném výsledku. Výrobce TRG the One nabízí širokou škálu odstínů, od světlých po tmavé tóny. Pokud si nejste jisti, který odstín barvy Easy Dye je pro vás nejlepší, rádi vám poradíme na info@botyjakonove.cz :)