Obnova barvy bot díky Renovačnímu Krému Shoe Cream 112 Red

Jak oživit barvu bot bývá častá otázka, se kterou se od vás zákazníků potýkáme :) Kožená obuv se totiž nošením přirozeně časem poškozuje, tu a tam odře, ale také jednoduše bledne a to především vlivem působení slunce a deště či sněhu. 

Časem tedy vaše boty jednoduše vypadají výrazně hůře, než když byly úplně nové a po delším nošení se bez dalších zásahů a pomoci stávají téměř nenositelné. V takovéto situaci si můžete tak jako naše milá zákaznice pomoci použitím renovačního krému s barvícími pigmenty Shoe Cream, který kožené boty dobarví a vrátí jim jejich původní hezkou výraznou barvu:

Jak obnovit barvu bot díky Renovačnímu Krému Shoe Cream Red 112 trg the one


 
Jak použít Krém na kožené dámské polobotky?
 
▪️ Pokud jsou vaše boty zašpiněné či mastné nebo jste na ně v minulosti aplikovali impregnaci, hadříkem nebo kartáčkem je vyčistěte, aby byl povrch připraven k další péči.
▪️ Pokud je povrch mastný, použijte odmašťující a nekrémový čistič na kožené boty, z naší nabídky např. Univerzální čistič.
▪️ Krém Shoe Cream nanášejte na suchý a čistý povrch bot. Použít k tomu můžete jakýkoliv látkový hadřík, který nepouští chloupky, přímo na povrch bot. Nanášejte krém v malém množství, rovnoměrně a jemnými krouživými pohyby.
▪️ Krém průběžně důkladně rozlešťujte tak, aby na povrchu bot nezůstávaly šmouhy, tahy nebo velké zbytky krému.
▪️ Nechte několik hodin důkladně proschnout.
▪️ Jakmile bude povrch obuvi suchý a matný, boty vyleštěte suchým hadříkem do lesku. Tímto krokem zajistíte, že hadřík nasákne zbytky krému. Po tomto kroku již povrch bot nijak nebarví.
▪️ V případě potřeby celý postup nanesení Krému zopakujte. Krém můžete opakovaně používat i v budoucnu.
 
 

 
Fotografie Před použitím Krému Shoe Cream:
 
Krém Shoe cream red 112 červený renovační krém na dámské vybledlé vyšisované boty renovace barvy zkušenosti v praxi fotky před a po oprava dětské botičky 
 
Fotografie Po použití Krému Shoe Cream:
Zkušenosti Fotografie Fotografie Před použitím barvícího Krému Shoe Cream red 112 ošoupané poškozené odřené kožené červené boty-2
 

 
Další odstíny Červené krémy na boty Shoe Cream - najdete ZDE
a celou kolekci všech barevných odstínů Krémů Shoe Cream - ZDE
 
NÁŠ TIP: Praktický čistící přípravek na obuv a doplňky z přírodní kůže - ZDE
 

 
Nejste si jisti, zda Krém použít na vaše boty? Případně, jaký vybrat odstín? Ozvěte se nám na emailu info@botyjakonove.cz a my vám poradíme :)