Malování na peněženku s Barvami Easy Dye

Nebaví vás nudné stejné peněženky, které má každý? Toužíte oživit právě tu vaší? Pokud ano, vyzkoušejte Barvy Easy Dye jako naše milá zákaznice :) 
Ta si vytvořila ze své koženkové peněženky opravdu originál ve svém vlastním stylu. Stačil namalovat osobitý nápis z tmavě šedé Barvy Dark Gray 115 a několik geometrických tvarů s růžovými Barvami Pink 160 a Rose 124 a vše nakonec doplnit o zlatou Old Gold 406, která dodala peněžence zábavný třpyt a lesk. 
 
Samotné barvy naše zákaznice aplikovala podle své fantazie obyčejným menším štětečkem a nechala proschnout. Podívejte se níže na detaily fotografií a nechte se inspirovat ke kreativnímu počinu i vy :) 
 

 
Jak malovat na umělou kůži s Barvami Easy Dye:
▪️ Z koženkového povrchu, na který se chystáte malovat, odstraňte veškeré nečistoty, mastnotu a prach.
▪️ Za pomocí přiložené houbičky (pro větší plochy) nebo jakéhokoliv štětečku, který má spíše měkčí štětinky (pro lepší zachycení detailů), nanášejte Barvy přímo na koženkový povrch.
▪️ Ideální je Barvy aplikovat v menším množství tak, aby se měly možnost vstřebat do povrchu a spojit se s ním.
▪️ Jakmile máte hotovo, malovaný povrch nechte několik hodin důkladně proschnout. Po zaschnutí Barvy již dále nijak nebarví. 
 

 
Fotografie originálního malování na peněžence: 
 Malování na peněženku s Barvami Easy Dye TRG the one růžová šedá zlatá jak pomalovat koženku koženkovou peněženku jak malovat kreativita geometrické vzory
Malování na koženku s Barvami Easy Dye TRG the one růžová šedá zlatá jak pomalovat koženku koženkovou peněženku jak malovat kreativita nápis i can and i will geometrické vzory
 
 
 
 
Malovaná koženková peněženka s Barvami na koženku Easy Dye:
Jak malovat na eko eco kůži peněženku s barvami na koženku kůži easy dye trg the one růžová zlatá šedá
 
 
Detail malování na peněžence s Barvami Easy Dye TRG the One:
Detail malování na koženkové peněžence růžová béžová zlatá barva easy dye pink 160 rose 124 dark gray 115 old gold 406 trg the one
Detail malování na koženkové peněžence šedá zlatá barva easy dye dark gray 115 old gold 406 trg the one
 
 
 

 
Použité Barvy na přírodní i umělou kůži Easy Dye:
 
 
CELÁ KOLEKCE 89 BAREVNÝCH ODSTÍNŮ: