Odřené kožené dětské boty - Krém na boty modrý

Dětské boty dostávají tzv. "zabrat" určitě více, než boty nás dospělých :) Pokud i vy řešíte, jak naložit s obuví vaší ratolesti, které se dostaly do stádia, kdy byste nejradši koupili boty nové, máme pro vás ekologické i ekonomické řešení. 

S naší milou zákaznicí, paní Annou, jsme nedávno byli v kontaktu, abychom ji poradili, jaký přípravek a v jakém barevném odstínu by bylo v jejím případě nejlepší použít. Vzhledem k tomu, že v rámci poškození bot se jednalo spíše o ošoupanou barvu povrchu a okopané špičky, bylo tedy ideální použít renovační Krém na boty Shoe Cream. Ten boty hezky vyživí, intenzivně dobarví jejich zesvětlené části a celkově barevně sjednotí celý jejich povrch. Rozjasní původní barvu a zapraví odřeniny.

Jak opravit okopané dětské boty Barvící krém na modré kožené dětské boty daphne 122 shoe cream trg the one

Jak opravit okopané dětské boty Renovační krém na modré kožené dětské boty daphne 122 shoe cream trg the one


 
Jak aplikovat Krém na kožené dětské botičky?
 
▪️ Nejprve je dobré boty vyčistit, ideálně hadříkem nebo kartáčkem tak, aby byl povrch nebyl mastný a byl připraven k další péči.
▪️ Pokud je povrch mastný, použijte jakýkoliv odmašťující a nekrémový čistič na kožené boty, z naší nabídky např. Univerzální čistič.
▪️ Krém Shoe Cream následně aplikujte za pomoci jakéhokoliv látkového hadřídku, který nepouští chloupky, přímo na povrch bot. V malém množství, rovnoměrně a jemnými pohyby.
▪️ Krém průběžně důkladně rozleštěte tak, aby na povrchu bot nezůstávaly šmouhy nebo velké zbytky krému.
▪️ Nechte několik hodin důkladně proschnout.
▪️ Jakmile bude povrch obuvi suchý a matný, boty vyleštěte suchým hadříkem do lesku. Tímto krokem zajistíte, že hadřík nasákne zbytky krému. Po tomto kroku již povrch bot nijak nebarví.
▪️ V případě potřeby celý postup nanesení Krému zopakujte. Krém můžete opakovaně používat i v budoucnu.
 

 

Fotografie Před použitím Krému Shoe Cream:
Krém Shoe cream dapne 122 modrý renovační krém na dětské odřené boty renovace barvení zkušenosti v praxi fotky před oprava dětské botičky
Fotografie Po použití Krému Shoe Cream:
Krém Shoe cream dapne 122 modrý renovační krém na dětské odřené boty renovace barvení zkušenosti v praxi fotky po opravě dětských botiček
 
Fotografie Před použitím Krému Shoe Cream:
Krém Shoe cream dapne 122 modrý renovační krém na dětské odřené boty renovace barvení zkušenosti v praxi fotky před a po oprava dětské botičky-4
Fotografie Po použití Krému Shoe Cream:
Krém Shoe cream dapne 122 modrý renovační krém na dětské odřené boty renovace barvení zkušenosti v praxi fotky před a po oprava dětské botičky-5 

 
 
Další odstíny Modré krémy na boty Shoe Cream - najdete ZDE
a celou kolekci všech barevných odstínů Krémů Shoe Cream - ZDE
 
NÁŠ TIP: Praktický čistící přípravek na obuv a doplňky z přírodní kůže - ZDE
 

 
Nejste si jisti, zda Krém použít na vaše boty? Případně, jaký vybrat odstín? Ozvěte se nám na emailu info@botyjakonove.cz a my vám poradíme :)