Vaše otázky: "Poškrábala jsem si mojí oblíbenou tašku a nevím teď, co s ní."

Poškrábaná kožená taska oprava renovace kozene tasky jak opravit odrenou kozenou tasku renovacni krem na kuzi leather renovating balm trg

 
"Poškrábala jsem si nehty a běžným nošením mojí oblíbenou koženou tašku a nevím teď, co s ní. Poradíte?"

 

Pokud není kožená kabelka nebo aktovka nijak speciálně ošetřená již od výrobce, například lakem, časem při běžném nošení k takovému typu poškození může dojít. Navíc s kabelkami či aktovkami i manipulujeme mnohem více, než třeba s botami, takže se na nich rychleji projeví případné nedokonalosti. 

✔️Výhodou v této situaci je již samotný fakt, že je aktovka z přírodní kůže, ta je totiž mnohem snáze opravitelná, než třeba koženka. Kožené kabelky či aktovky mohou mít tedy mnohem delší životnost a s tím související výrazně nižší CPW, tedy Cenu za jedno nošení (CPW = zaplacená cena daného předmětu/počet dnů nošení)✔️ 

 

Jak tedy aktovku zrenovovat?
Použijeme Krém Leather Renovating Balm od španělského výrobce TRG. Aplikuje se rovnoměrně jakýmkoliv hadříkem přímo na kožený povrch, nechá proschnout a na konec rozleští. Krém má dvě funkce:

1. Vyhydratuje a zatře suché nebo ošoupané plochy či menší odřeniny

2. Barevně dotónuje a dobarví vybledlá místa kabelky

3. Hodí se tedy pro jednorázovou velkou renovaci, ale i pro průběžnou "kosmetickou" opravu.

 

Krém nabízíme ve 14 barevných odstínech, které najdete v sekci:

"Krémy na kabelky/kozačky" ZDE 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení