Škrábanec a odřenina na špičce boty - co s ní?

Koupili jste si kvalitní kožené boty, které se vám příjemně nosí? Ale nedopatřením jste si odřeli špičku bot, na které máte teď škrábance a rýhy, které botu defacto zničili? 
Pokud je poškození spíše povrchové, resp. i v odřených částech je stále původní kůže i když mnohem světlejší, tak je možnost boty hezky opravit tak, jako to udělal náš zákazník Ondřej K. Za použití renovačního Krému na boty Shoe Cream se mu podařilo dosáhnout velikého vylepšení vzhledu původně zničené špičky bot. Jak sám psal "Boty potřebovaly sice více nátěrů, ale finální výsledek mě velmi překvapil":
 
Škrábanec a odřenina na špičce boty - co s ní jak opravit zrenovovat zakrýt zamaskovat krém shoe cream 180 chocolate trg the one
 
 

 
 
Jak aplikovat Krém na kožené boty?
 
▪️ Nejprve je dobré boty očistit, ideálně hadříkem tak, aby jejich byl povrch nebyl zaprášený a byl připraven k další péči.
▪️ Pokud je povrch bot mastný nebo na něm byla použita impregrance, použijte jakýkoliv odmašťující a nekrémový čistič na kožené boty, z naší nabídky např. Univerzální čistič.
▪️ Krém Shoe Cream následně aplikujte za pomoci jakéhokoliv látkového hadřídku, který nepouští chloupky, přímo na povrch bot. V malém množství, rovnoměrně a jemnými pohyby.
▪️ Krém průběžně důkladně rozleštěte tak, aby na povrchu bot nezůstávaly šmouhy nebo velké zbytky krému.
▪️ Nechte několik hodin důkladně proschnout.
▪️ Jakmile bude povrch obuvi suchý a matný, boty vyleštěte suchým hadříkem do lesku. Tímto krokem zajistíte, že hadřík nasákne zbytky krému. Po tomto kroku již povrch bot nijak nebarví.
▪️ V případě potřeby celý postup zopakujte. Krém můžete opakovaně používat i kdykoliv v budoucnu.
 
 

 
Fotografie Před použitím Krému Shoe Cream:
Fotografie Před použitím Krému na odřené hnědé boty Shoe Cream chocolate 180 trg the one
 
Fotografie Po použití Krému Shoe Cream:
 
Fotografie Po použitím Krému na odřené hnědé boty Shoe Cream chocolate 180 trg the one
 
 Fotografie Po použitím Krému na odřené hnědé boty Shoe Cream chocolate 180 trg the one-2
 

 
Další odstíny Krémů na boty - najdete ZDE
 
NÁŠ TIP: Máte podobně odřené hnědé boty, ale v jiném odstínu? Ostatní hnědé odstíny z této kolekce najdete - ZDE
 

 
 
Nejste si jisti, zda Krém použít na vaše boty? Případně, jaký vybrat odstín? Ozvěte se nám na emailu info@botyjakonove.cz a my vám poradíme :)