Oprava vyšisovaných semišových bot barvícím Sprejem na semiš, nubuk, mikrovlákno, Gore-Tex a ovčí kůži

-RENOVACE BOT- Kozačky Sprej na semiš

Pokud rádi nosíte semišové boty, jistě víte, že se velmi často viditelně zašpiní nebo vyšisují. Během zimy na nich bohužel také zůstávají skvrny od soli či sněhu a deště. 

Právě z tohoto důvodu pro vás máme novinku v podobě Barvícího spreje na semiš Suede RenovatorTento sprej na renovaci semiše nebo nubuku umí opravit barvu povrchu broušené kůže, aniž by poškodil jeho strukturu. Zároveň barevně překryje případná vyšisování, skvrny či jiná poškození. Po zaschnutí zanechá semišový povrch voděodolný, nemělo by tedy již nadále docházet k jeho dalšímu výraznému poškození.

V nabídce je mnoho odstínů barev, ze kterých si můžete vybrat přesně tu, která vám pomůže při renovaci vašich oblíbených semišových bot a doplňků.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Použitý Sprej - Renovační sprej na semiš Brown Sugar 120

 

Celá kolekce Renovačních sprejů na semiš/nubuk Suede Renovator zde 👉 

https://www.botyjakonove.cz/collections/barvy-na-semis-nubuk-mikrovlakno-gore-tex-a-ovci-kuziStarší příspěvky Novější příspěvky


 • BotyJakoNové -

  Dobrý den,
  děkujeme za váš dotaz na našich webových stránkách. Co se týká Barev na semiš, máme v nabídce aktuálně nový produkt “Suede/Nubuck Dye Barvu na semiš/nubuk” – https://www.botyjakonove.cz/collections/barvy-na-semis
  Barva je tekutá, obsahuje vysoké množství barvících pigmentů, takže výrazně barví a příjemně se s ní pracuje. Ovšem nemáme ji v oranžovém odstínu. Nejblíže bychom byli asi s červenou.
  Doufám, že jsem vám poradila. Pokud budete mít jakýkoliv další dotaz, jsme tu pro vás.
  Přeji hezký den, Tereza

 • Karel -

  Sháním oranžovou barvu na opravu semiše, semišový nástřik. Kde se to dá koupit? Děkuji.


Zanechat komentář nebo dotaz:

Váš komentář bude po vložení za několik minut publikován.

x
x