Bílý Krém Shoe Cream White 101 | Jak zamaskovat skvrny na kožených bílých teniskách?

Náš Bílý krém na boty, Shoe Cream TRG White 101, se stal skvělým pomocníkem pro naši zákaznici, která měla na svých oblíbených kožených bílých teniskách nepěkné skvrny a fleky. Rozhodla se tedy Krém vyzkoušet a vše dopadlo podle jejích představ. Krém jí pomohl hezky zakrýt nežádoucí místa na teniskách, které jsou nyní opět krásně bílé.
 
Tento barvící krém byl totiž speciálně vyvinut pro péči, barvení, renovaci i ochranu kožené obuvi. Podívejte se, jak Krém zafungoval a udělal naší zákaznici radost:  
 
Bílý Krém Shoe Cream White 101 trg the one Jak odstranit skvrny kožené bílé sneakers
 

 
Jak na tenisky správně aplikovat Krém?
 
 • Pečlivě očistěte boty, aby byl jejich povrch čistý a bez prachu nebo nečistot.
 • Pokud je povrch bot mastný nebo na ně byla použita impregnace, použijte jakýkoliv neolejový a nebalzámový čistič na kůži, z naší nabídky například Univerzální čistič na kožené boty.
 • Nejdříve naneste Krém Shoe Cream přímo na poškozenou část bot, abyste zakryli skvrny a fleky. Následně rozetřete krém jemnými krouživými pohyby.
 • Krém postupně aplikujte na celý povrch tenisek, abyste dosáhli rovnoměrné aplikace. Mějte na paměti, aby jste použili malé množství krému, abyste zabránili vzniku šmouh nebo nadměrného množství krému na botách.
 • Nechte krém proschnout několik hodin.
 • Jakmile je povrch tenisek suchý, vyleštěte je suchým hadříkem, aby jste dosáhli lesku a odstranili přebytečný krém. Tímto krokem zároveň zabráníte barvení povrchu bot.
 • Pokud je to potřeba, celý postup opakujte. Krém lze opakovaně používat kdykoliv podle vašich budoucích potřeb.
 
 

 
Bílé tenisky Před použitím bílého renovačního Krému Shoe Cream White 101:
 Bílý Krém Shoe Cream White 101 Jak odstranit skvrny na kožených bílých teniskách trg the one bílé sneakers oprava renovace
 
Bílý Krém Shoe Cream White 101 Jak odstranit skvrny na kožených bílých teniskách trg the one bílé sneakers oprava renovace před foto
 
Fotografie tenisek Po aplikaci Krému Shoe Cream:
 
Bílý Krém Shoe Cream White 101 Jak odstranit skvrny na kožených bílých teniskách trg the one bílé sneakers oprava renovace foto po
 
Bílý Krém Shoe Cream White 101 Jak odstranit skvrny na kožených bílých teniskách trg the one bílé sneakers oprava renovace foto po doma jak na to 
 
 

 
Použitý přípravek:
 
 
 

 
 
Přemýšlíte, jestli je Krém vhodný použít právě na vaše tenisky?
Napište nám, poradíme vám na emailu info@botyjakonove.cz  :)