Oprava odřených kožených bot: Unikátní renovace s kombinací 2 barevných odstínů Krémů Shoe Cream

Jak obnovit poškozené, odřené a ošoupané boty ve velmi nevšedním barevném odstínu? Inspirací vám může být naše zákaznice, která měla své boty hodně poškozené, ošoupané, s oděrkami a odřeninami. Ani jejich původní barva už nebyla tak živá a výrazná. Řešila ovšem problém vzhledem k poměrně unikátnímu barevnému odstínu svých bot, ke kterým se jí nedařilo najít vhodný renovační přípravek.
 
Ozvala se nám tedy a společně jsme se nejdříve snažili vybrat přesně odpovídající odstín z naší široké nabídky více než 80 odstínů. Vzhledem k tomu, že jejím přáním bylo dosáhnout původní barvy bot úplně přesně, zvolila nakonec kombinaci dvou krémů Shoe Cream, které spolu promíchala.
 • Krémy Shoe Cream je totiž možné mezi sebou jakkoliv promíchávat tak, aby bylo dosaženo potřebného naprosto přesného odstínu :)
 
Naše zákaznice zvolila metalický Krém Shoe Cream TRG Brilliant Gold a v mističce vedle ho doplnila o menší množství pastelově růžového odstínu Krému Shoe Cream TRG 124 Rose. Díky této chytré kombinaci nejenom dosáhla velmi přesného odstínu svých bot, ale také dokázala krásně obnovit jejich povrch. Zákaznice nám také poslala s radostí fotografie před a po aplikaci Krémů, které nás ohromily:
 
Oprava odřených kožených bot Unikátní renovace s kombinací 2 barevných odstínů Krémů Shoe Cream 124 407 růžový Rose zlatý metalický krém na boty Brilliant Gold 
Oprava odřených kožených bot Unikátní renovace s kombinací 2 barevných odstínů Krémů Shoe Cream 124 407 růžový Rose zlatý Brilliant Gold-2
 
 

 
Návod, jak použít renovační krémy na kožené boty: 
 • Očistěte své boty hadříkem, aby byl povrch čistý a zbaven prachu.
 • Pokud jsou boty mastné nebo byla na ně aplikována impregnace, použijte jakýkoliv čistič na kůži, ideálně bez balzámu či oleje. Z naší nabídky např. Univerzální čistič na kožené boty.
 • Nyní přichází čas na renovaci: Pokud jsou vaše boty v unikátní a specifické barvě a nemůžete najít přesně odpovídající odstín z naší široké nabídky více než 80 odstínů Krémů, můžete si vytvořit odstín vlastní = promíchejte dva krémy, které se vám zdají nejvhodnější, v mističce nebo na talířku po malých částech a postupně tak, abyste dosáhli potřebného odstínu.
 • Naneste směs krémů přímo na poškozené části bot, abyste zakryli skvrny a fleky. Rozetřete krém jemnými krouživými pohyby, a takto postupujte po celém povrchu bot. Důležité je použít spíše menší množství krému, abyste se vyhnuli vzniku barevných fleků nebo nadměrné vrstvy krému.
 • Nechte povrch proschnout několik hodin. Jakmile je povrch bot suchý, vyleštěte je suchým hadříkem, aby jste dosáhli lesku a odstranili přebytečný krém. Tímto krokem zároveň zabráníte nežádoucímu barvení jiných povrchů.
 • Aby byl výsledek co nejlepší, postup můžete opakovat podle potřeby. Náš kvalitní Shoe Cream lze použít opakovaně, abyste si vždy udrželi boty v dokonalém stavu. 
 

 
Odřené boty Před použitím renovačních Krémů Shoe Cream TRG the One: 
 
Růžový Krém na boty Shoe Cream 124 rose Jak opravit odřené starší kožené boty doma renovace odřenin krém na boty trg the one
 
Krémy na boty Shoe Cream  Jak opravit odřené starší kožené boty doma renovace odřenin krém na boty trg the one 
 
 
Kožené boty Po použití Krémů Shoe Cream TRG the One:
 
 Zlatý Krém na boty Shoe Cream 407 brilliant gold  Jak opravit odřené starší kožené boty doma renovace odřenin krém na boty trg the one
Metalický Krém na boty Shoe Cream 407 brilliant gold  Jak opravit odřené starší kožené boty doma renovace odřenin krém na boty trg the one
 
 
 

 
Použitý přípravek:
 
 
 
 
 
Celá barevná nabídka Krémů na renovaci bot Shoe Cream - ZDE
 

 
 
Nevíte, zda Krémy aplikovat právě na vaše boty?
Napište nám, poradíme vám na emailu info@botyjakonove.cz  :)