Intenzivně barvící vínový krém Shoe Cream pro odřené vínové boty

Víte, že i odřené a okopané špičky kožených bot je možno na zimu zase hezky opravit? A to doma, ekonomicky a podle potřeby i opakovaně! 😊
Jste v situaci, že vaše kožené zimní boty už nevypadají jako kdysi? Mají okopané špičky, na několika místech sedřenou barvu a jsou mírně vybledlé? Pokud je kožený povrch jinak vlastně v pořádku, můžete na ně použít jeden z renovačních krémů Shoe Cream španělského výrobce TRG the One, který povrch starších kožených bot pěkně vyživí a díky obsahu barvících pigmentů také zachrání barevně. Zatře nedostatky i oživí barevný odstín bot. Jukněte, jak se renovace zimních bot tímto krémem podařila naší zákaznici, paní Lydii: 
 
Intenzivně barvící vínový krém Shoe Cream pro vínově červené boty  
 
 

 
 
Jak natřít boty Krémem na boty doma?
 
▪️ Nejprve je dobré boty očistit, ideálně hadříkem tak, aby jejich byl povrch nebyl zaprášený a byl připraven k další péči.
▪️ Pokud je povrch bot mastný nebo na něm byla použita impregrance, použijte jakýkoliv odmašťující a nekrémový čistič na kožené boty, z naší nabídky např. Univerzální čistič.
▪️ Krém Shoe Cream následně aplikujte za pomoci jakéhokoliv látkového hadřídku, který nepouští chloupky, přímo na povrch bot. V malém množství, rovnoměrně a jemnými pohyby.
▪️ Krém průběžně důkladně rozleštěte tak, aby na povrchu bot nezůstávaly šmouhy nebo velké zbytky krému.
▪️ Nechte několik hodin důkladně proschnout.
▪️ Jakmile bude povrch obuvi suchý a matný, boty vyleštěte suchým hadříkem do lesku. Tímto krokem zajistíte, že hadřík nasákne zbytky krému. Po tomto kroku již povrch bot nijak nebarví.
▪️ V případě potřeby celý postup zopakujte. Krém můžete opakovaně používat i kdykoliv v budoucnu.
 
 

 
Fotografie Před použitím Krému Shoe Cream na vínové kožené boty:
 Jak opravit vínově červené kožené zimní boty Krém na boty 156 morello cherry 42
Jak opravit vínově červené kožené zimní boty Krém na boty 156 morello cherry 44
 
 
 
Fotografie Po použití Vínového Krému Shoe Cream Morello Cherry 156:
 
Jak opravit vínově červené kožené zimní boty Krém na boty 156 morello cherry 43 
Jak opravit vínově červené kožené zimní boty Krém na boty 156 morello cherry 45
 

 
 
 Použitý přípravek:
 
 
Výhody renovačního Krému Shoe Cream:
⭐ Shoe Cream efektivně obnovuje původní barvu vašich bot ⭐ Poskytuje ochrannou vrstvu, která pomáhá chránit kůži před dalším opotřebením, škrábanci a špatným počasím a prodlužuje tak životnost bot ⭐ Obsahuje složky, které hydratují a vyživují kožený materiál, čímž zabraňují jeho praskání a zvyšují celkovou flexibilitu a odolnost ⭐ Snadná a rychlá aplikace krému šetří váš čas, zjednodušuje proces péče o boty a je vhodná i pro ty, kteří nejsou zvyklí na pravidelnou údržbu obuvi. ⭐
 
 
NÁŠ TIP: Máte podobně odřené červené boty, jen v jiném odstínu? Ostatní červené odstíny z této kolekce najdete - ZDE
 

 
 
Nejste si jisti, zda Krém použít na vaše boty? Případně, jaký vybrat odstín? Ozvěte se nám na emailu info@botyjakonove.cz a my vám poradíme 😊