Jak vrátit tmavou barvu zimním semišovým botám | Hnědá Barva na semiš Dark Brown 106

V zimním období jsou semišové boty často velmi stylovou volbou. Nicméně, časté nošení a čištění mohou způsobit, že boty ztratí svou původní tmavě hnědou barvu a vyblednou, jako se to stalo naší zákaznici.

Jedna z našich zákaznic nám poslala fotografie svých semišových bot, které byly původně tmavě hnědé, ale po několika sezónách nošení a častých čištění jejich barva výrazně vybledla. Semiš na botách byl světlý, matný a ztratil svůj původní hezký vzhled, takže boty působily hodně opotřebovaně.

Na boty se tedy rozhodla aplikovat barvu na semiš a jak můžeme vidět na fotografiích, barva efektivně obnovila původní tmavě hnědou barvu bot, aniž by poškodila strukturu semiše. Nyní boty vypadají opět jako nové, mají sytý odstín tmavě hnědé, který odpovídá jejich původnímu vzhledu. Semiš je nepoškozený, zachoval si svou měkkost a boty znovu získaly svůj pěkný vzhled.

 Barva Suede Dye TRG THE ONE dark brown 106 nabarvení vyšisovaných semišových hnědých zimních bot


 

Výsledky a fotografie

Tento příklad ukazuje, jak může správná péče a použití kvalitních přípravků pro obnovu obuvi je ideálním řešením pro každého, kdo si přeje obnovit barvu svých semišových a nubukových bot, aniž by musel investovat do nového páru.

 

 

Jak vrátit tmavou barvu zimním semišovým botám  Hnědá Barva na semiš Dark Brown 1061

Jak vrátit tmavou barvu zimním semišovým botám  Hnědá Barva na semiš Dark Brown 1062

Jak vrátit tmavou barvu zimním semišovým botám  Hnědá Barva na semiš Dark Brown 1063

 

 

Zachraňte i vy barvu vašich vybledlých semišových bot s barvou Suede Nubuck Dye od TRG The One a staňte se mistrem v obnově obuvi 😊


 
Jak nanést barvu Suede Nubuck Dye na semišové boty? 
 
▪️ Pro optimální výsledek začněte tím, že pečlivě vyčistíte povrch kartáčkem nebo čističem na semiš. 
▪️ Důkladně protřepejte lahvičku s Barvou Suede Dye, následně ji aplikujte na povrch semiše pomocí přiloženého štětečku. Alternativně lze použít i jiný syntetický štěteček. 
▪️ Všímejte si detailů a menších ploch, jako jsou švy a okraje u podrážky. V případě potřeby aplikujte Barvu Suede Dye v několika vrstvách, abyste dosáhli souměrného odstínu.
▪️ Po nanesení nechte povrch uschnout několik hodin. Barva se po zaschnutí stává odolnou vůči vlhku a tření.
▪️ Barvou můžete obnovovat vaše boty opakovaně, čímž prodloužíte jejich životnost♻️

 


 
Barva Suede Nubuck Dye
🎨 Snadná aplikace: Barva je navržena tak, aby byla její aplikace co nejjednodušší a nejrychlejší. Odolný výsledek: Díky kvalitnímu složení barva zajistí, že vaše boty zůstanou krásné dlouhou dobu. Nepoškozený materiál: Barva je speciálně vyvinuta pro semiš a nubuk, takže nedochází k poškození materiálu. Profesionální výsledek: Boty vypadají po aplikaci jako nové, což vám šetří peníze za nákup bot nových. 🎨  
 
 
Použitý přípravek:
 
Další odstíny Barev na semišové boty - najdete ZDE
   

 
 
Nevíte, jestli je Barva Suede Dye vhodná na vaší obuv?
Napište nám, poradíme vám na emailu info@botyjakonove.cz  :)