Přebarvení starších bílých kožených tenisek na světle růžovou barvu | Růžová barva na tenisky Mauve 143

Bílé kožené tenisky naší milé zákaznice se po čase běžného nošení dostaly do stadia, kdy už prostě nevypadaly tak dobře, jako když byly úplně nové a potřebovaly tedy zachránit.
 
Naše zákaznice nám před časem poslala fotografie, na kterých je vidět, jak může být renovace oblíbených bot nejen nutností, ale i kreativní zábavou s krásným výsledkem. Její bílé kožené tenisky, které si kdysi oblíbila pro jejich čistotu a eleganci, se totiž časem a běžným nošením nevyhnutelně opotřebovaly a obnosily a nadešel tedy čas jejich nabarvení. 
 
👉 Zákaznice se proto rozhodla pro kompletní změnu vzhledu jejích bot. Pro účel úplné změny barvy nových nebo málo poškozených tenisek je ideální zvolit Barvu Easy Dye, která je vysoce kryjící a dokáže tedy opravit ✅ nebo úplně změnit původní barvu odstínu kůže .
 
Z Barev Easy Dye si nakonec vybrala odstín Světle růžový Mauve 143 a doma své boty přebarvila. 
Výsledkem jsou opět krásné růžové tenisky:
 
Růžová Barva na kůži Easy Dye TRG Mauve 143_1
 
 Bílé tenisky před nabarvením: 

Přebarvení starších bílých kožených tenisek na světle růžovou barvu  Růžová barva na tenisky Mauve 143-2
 
 
Nabarvené tenisky růžovou barvou na boty Easy Dye:
 
Přebarvení starších bílých kožených tenisek na světle růžovou barvu  Růžová barva na tenisky Mauve 143-3
 
Přebarvení starších bílých kožených tenisek na světle růžovou barvu  Růžová barva na tenisky Mauve 143-4
 
 
 

 
Jak aplikovat Barvu na kožené tenisky?

▪️ ČištěníZ barveného povrchu odstraňte veškeré nečistoty a prach.
▪️ BarveníZa pomoci přiložené houbičky nebo jakéhokoliv štětečku (pro lepší zachycení detailů) nanášejte barvu přímo na povrch obuvi.
▪️ PostupIdeální je aplikovat barvu v malém množství a postupně, aby měla možnost vstřebat se do barveného materiálu a spojit se s ním.
▪️ Po nabarveníNabarvený povrch nechte několik hodin proschnout.
 

 
Barva Easy Dye
🎨 Jednoduchost na prvním místě: Aplikovat naši barvu je hračka! Můžete ji snadno a rychle nanést přímo doma, aniž byste potřebovali odbornou pomoc. Ekonomická obnova: Nabarvením vašich bot tak prodloužíte jejich životnost a ušetříte za nákup nového páru. Pro všechny vaše oblíbené předměty: Barvu můžete využít nejen na obnovu bot, ale i jakýchkoliv kožených předmětů. 🎨
 
 
Použitý odstín:

 

 
 
 

 
 
Váháte, zda je Barva vhodná právě na vaše tenisky? Případně potřebujete pomoci s výběrem odstínu? Ozvěte se nám na email info@botyjakonove.cz a my vám poradíme 😊