Oranžová Barva na boty Easy Dye 163 Pale Orange | Barvení odřených tenisek

Zvažujete obnovu vašich opotřebovaných tenisek? Naše oranžová Barva na boty Easy Dye vám může poskytnout efektivní řešení pro revitalizaci právě vaší obuvi. Díky detailním fotografiím před a po aplikaci barvy od jedné z našich zákaznic můžete vidět reálné výsledky, které je díky ní možné dosáhnout.

Barva na boty Easy Dye je praktickým přípravkem pro obnovu vzhledu tenisek, které byly vystaveny běžnému obnošení a opotřebení. Fotografie od naší zákaznice ukazují, jak bylo možné pomocí Barvy transformovat její silně odřené kožené tenisky, které se zdály být již nevhodné k dalšímu nošení. Tenisky naší zákaznice byly před aplikací barvy výrazně opotřebované, avšak po použití oranžové barvy Easy Dye 163 Pale Orange došlo k významné obnově jejich vzhledu. Fotografie "před" ukazují míru opotřebení, zatímco fotografie "po" prezentují, jak barva dodala botám nejenom novou barvu ale i nový styl 😊

Tento případ ukazuje nejen potenciál Barvy pro úsporu peněz za nákup nových bot tím, že prodlouží životnost stávajícího páru, ale také podporuje principy udržitelnosti ♻️ a umožní vám upravit vaše boty originálním způsobem:

 

Barva na kožené boty easy dye 163 Pale Orange trg the one fotky před a po nabarvení tenisek doma 


 
Jak nabarvit tenisky na jinou barvu?

▪️ Příprava: Z barveného povrchu odstraňte veškeré nečistoty a prach.
▪️ AplikaceZa pomoci přiložené houbičky nebo jakéhokoliv štětečku (pro lepší zachycení detailů) nanášejte barvu přímo na povrch obuvi.
▪️ PostupIdeální je aplikovat barvu v malém množství a postupně, aby měla možnost vstřebat se do povrchu a spojit se s ním.
▪️ DokončeníNabarvený povrch nechte několik hodin proschnout. Po zaschnutí barva již nebarví a je odolná vůči tření i dešti. 
 
 

 
Fotografie Před použitím Barvy Easy Dye:
 
Oranžová Barva na boty Easy Dye 163 Pale Orange trg the one renovace barvení odřených kožených tenisek na oranžovo
 
Oranžová Barva na boty Easy Dye 163 Pale Orange  Barvení odřených tenisek 
 
 
Fotografie Po použitím Barvy Easy Dye:
 
Oranžová Barva na boty Easy Dye 163 Pale Orange trg the one renovace barvení odřených kožených tenisek na oranžovo-2
 
Oranžová Barva na boty Easy Dye 163 Pale Orange  Barvení odřených tenisek-2 
 
 
 

 
Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům a prozkoumejte možnosti, jak oživit vzhled vašich bot s Barvou na tenisky Easy Dye. Použitý odstín:

 

Celá barevná nabídka Barev na barvení bot Easy Dye - ZDE
 
 
 

 
 
Váháte, zda je Barva vhodná právě na vaše tenisky? Případně potřebujete pomoci s výběrem odstínu? Ozvěte se nám na email info@botyjakonove.cz a my vám poradíme 😊