Přebarvení kabelky na novou barvu | Jak na to

Přestala se vám líbit barva vaší kabelky? Nebo hledáte kabelku v konkrétní barvě a nedaří se vám ji sehnat? Jednoduchým řešením může být přebarvení kabelky, kterou už máte, tak jako to šikovně udělala naše milá zákaznice.

Na svoji béžovou kabelku použila světle šedou Barvu Easy Dye od španělského výrobce TRG. Kabelku nejdříve vyčistila a následně na její suchý povrch aplikovala přiloženou houbičkou Barvu. Při aplikaci barvy do krajů kabelky a kolem zapínání použila menší obyčejný štěteček na malování. Kabelku pak nechala několik hodin důkladně proschnout a opět ji začala nosit. Níže se můžete podívat na fotografie původního stavu kabelky i jejího nového vzhledu.
 

 
Jak doma nabarvit kabelku na novou barvu?
 
1. Příprava: Z povrchu kabelky odstraňte veškeré nečistoty, mastnotu a prach. K tomu můžete použít jakýkoliv odmašťující čistič na kůži, z naší nabídky např. Univerzální čistič na kůži Universal Cleaner.
2. Aplikace: Za pomoci přiložené houbičky nebo jakéhokoliv štětečku (pro lepší zachycení detailů) nanášejte barvu na povrch kabelky.
3. Malé množství: Ideální je aplikovat barvu v malém množství a postupně, aby měla možnost vstřebat se do povrchu a spojit se s ním.
4. Proschnutí: Nabarvený povrch nechte několik hodin proschnout. Po zaschnutí barva již nebarví.
 Světle Šedá Barva na kabelky Easy Dye TRG Light Gray 114
Nabarvení kabelky na šedou barvu Light gray 114 easy dye trg jak nabarvit přebarvit kabelku2_1
Nabarvení kabelky na šedou barvu Light gray 114 easy dye trg jak nabarvit přebarvit kabelku3_1
 

 
Přidejte se k našim spokojeným zákaznicím a prozkoumejte možnosti, jak oživit vzhled vaší kabelky s Barvami na kabelky Easy Dye 😉
 
Výhody Barvy Easy Dye
🎨 Snadná aplikace: Barvu lze snadno a rychle aplikovat doma. Ekonomická obnova: Přípravek nabízí cenově efektivní řešení pro obnovu nebo barvení kabelek bez nutnosti nákladné profesionální opravy. Dlouhotrvající výsledky: Barva poskytuje trvanlivý a odolný výsledek. Univerzální použití: Barvu lze použít nejen na kabelky, ale i na další předměty. 🎨  
 
 
Použitá Barva:
 
 
 

  LQ Barvy na boty easydye trg the one botyjakonove jak nabarvit boty

 
 
 
Nejste si jisti, zda Barvu použít na vaši kabelku? Případně, jaký vybrat odstín? Ozvěte se nám na emailu info@botyjakonove.cz a my vám rádi poradíme 😊