Stylová přeměna vyšisovaných dětských botiček | Stříbrný Krém na Boty Brilliant Silver 403

Co můžete doma udělat ve chvíli, kdy kvalitní kožené botičky vašeho dítka ztratily svou původní hezkou barvu a jsou mírně ošoupané a odřené? Je vám botiček líto, protože jsou jinak ve výborném stavu, jen prostě už nevypadají tak dobře?
Nejenom, že jim můžete díky barvícím renovačním Krémům Shoe Cream vrátit jejich původní barvu, ale můžete také barvu mírně vylepšit, pokud použijete stylový metalický krém ve stříbrném odstínu, jako to udělala naše milá zákaznice.
Inspirujte se touto super domácí proměnou:  
 
Stylová přeměna vyšisovaných dětských botiček renovace botiček doma Stříbrný krém na dětské okopané boty použití v praxi Shoe Cream 402 Brilliant Silver trg the one fotka před a po zkušenost doma jak na opravu dětský
 

 
Jak doma opravit nebo oživit barvu dětských botiček?
 
▪️ Nejprve botičky očistěte, ideálně hadříkem tak, aby jejich byl povrch nebyl špinavý nebo zaprášený.
▪️ Pokud je povrch bot mastný nebo na něm byla použita impregrance, použijte jakýkoliv odmašťující a nekrémový čistič na kožené boty, z naší nabídky např. Univerzální čistič.
▪️ Krém Shoe Cream následně aplikujte za pomoci jakéhokoliv látkového hadřídku, který nepouští chloupky, přímo na povrch bot. V malém množství, rovnoměrně a jemnými krouživými pohyby. Krém průběžně důkladně rozleštěte tak, aby na povrchu bot nezůstávaly šmouhy nebo velké množství krému.
▪️ Nechte několik hodin důkladně proschnout.
▪️ Jakmile bude povrch obuvi suchý, boty vyleštěte suchým hadříkem do lesku. Tímto krokem zajistíte, že hadřík nasákne zbytky krému. Po tomto kroku již povrch bot nijak nebarví.
▪️ Pokud bude třeba, celý postup zopakujte. Výhodou tohoto přípravku je, že ho můžete opakovaně používat podle vaší potřeby i v budoucnu.
 
 

 
Ošoupané dětské botičky Před použitím renovačního Krému Shoe Cream:
 Stylová přeměna vyšisovaných dětských botiček renovace botiček doma Stříbrný krém na dětské okopané boty použití v praxi Shoe Cream 402 Brilliant Silver trg the one fotka před a po zkušenost doma jak na opravu dětský-3

 
Fotografie bot Po aplikaci stříbrného Krému Shoe Cream Brilliant Silver 403:
 
Stylová přeměna vyšisovaných dětských botiček renovace botiček doma Stříbrný krém na dětské okopané boty použití v praxi Shoe Cream 402 Brilliant Silver trg the one fotka před a po zkušenost doma jak na opravu dětský-2
 
 
 

 
Celá barevná nabídka Krémů na boty Shoe Cream - ZDE
 

 
 
Jaký použít přípravek na botičky právě vašeho dítka?
Nevíte si rady, napište nám, poradíme vám na emailu info@botyjakonove.cz  :)