PTÁTE SE NÁS: „Máme doma starší koženou pohovku, která je místy odřená a vyšisovaná. Můžu ji nějak zachránit?”

Máte doma starší koženou pohovku, která začíná ukazovat známky opotřebení? Než se rozhodnete pro její výměnu, nezapomeňte, že existuje jednoduché a účinné řešení, jak ji zachránit a vrátit jí její původní pěkný vzhled. Naše řešení? Renovační Krémy Leather Renovating Balm od španělského výrobce TRG the One.

 
Proč použít Leather Renovating Balm?
Kožená pohovka není jen obyčejným kusem nábytku. Je to investice do pohodlí, stylu a atmosféry vašeho domova. Časem však i ta nejkvalitnější kůže může vyblednout, odřít se nebo vyšisovat. Krém Leather Renovating Balm je speciálně navržený přípravek, který:

⭐  Obnovuje barvu kůže: Díky vysokému obsahu barvících pigmentům a vyživujícím složkám krém pomáhá obnovit původní barvu.
⭐  Reparuje drobné poškození: Efektivně maskuje odřeniny, škrábance a další běžné známky opotřebení.
⭐  Zjemňuje povrch: Kromě estetické obnovy také dodává povrchu hydrataci a změkčuje ho. Výživou předchází také případnému praskání kůže.

 
 
Jak na samotnou renovaci pohovky?
  1. Čištění: Nejprve je důležité kožený povrch důkladně vyčistit od prachu a nečistot.
  2. Aplikace: Naneste malé množství Krému Leather Renovating Balm na měkký hadřík a jemně vmasírujte do povrchu, se zvláštním důrazem na problémové oblasti.
  3. Leštění: Po aplikaci nechte krém působit a poté kožený povrch vyleštěte čistým suchým hadříkem, aby vstřebal případné zbytky krému a pohovka vypadala jako nová.

 


 

Zmiňovaná produktová řada přípravků: