PTÁTE SE NÁS: „Bohužel jsem si nešikovně odřela moje oblíbené zimní kožené kozačky? Nebyly nejlevnější, můžu je nějak sama nějak opravit?”

Pokud se vám stalo, že jste si nešikovně poškodili nebo přímo odřeli vaše oblíbené zimní kožené kozačky, nejste sami. Ačkoliv se může zdát, že taková nehoda znamená konec vašich drahých zimních bot, existuje způsob, jak je opravit: klíčem k obnově je použití kvalitního renovačního krému na boty.

Proč zrovna renovační krém na obuv? 
Barvící a renovační krémy na boty jsou speciálně formulovány, aby obnovily barvu kožených bot, a zapravily případná poškození a odřeniny na koženém povrchu bot. Nejenže tedy maskují poškození, ale kůži bot také vyživují. Vyberte si barevný odstín, který nejvíce odpovídá vašim botám, což zajišťuje, že oprava bude co nejméně nápadná.

 

👢Použití je jednoduché: stačí nejprve boty pečlivě vyčistit, poté nanést malé množství krému na postiženou oblast a jemně ho rozleštit nejenom na poškozené části, ale i na celé ploše bot. Nechte krém působit a poté boty vyleštěte. Vaše kozačky budou určitě vypadat mnohem lépe.

Oprava vašich oblíbených bot tedy nemusí být náročná ani drahá 😊

 


 

Z naší nabídky přípravků můžete použít Renovační Krém Shoe Cream:

 

 

VŠECH 89 BAREVNÝCH ODSTÍNŮ KRÉMŮ NALEZNETE ZDE: