Jak na domácí opravu odřených a okopaných špiček bot s Krémem Shoe Cream 114 Light Gray

Domácí oprava odřených a okopaných špiček bot je úkon, který může výrazně prodloužit životnost vaší obuvi a ušetřit vám peníze za nový pár. V tomto článku se zaměříme na efektivní řešení pro opravu tmavě šedých Chelsea zimních bot s použitím renovačního krému Shoe Cream. Příběh jednoho z našich zákazníků slouží jako inspirace a důkaz, že domácí oprava může mít skvělé výsledky.

Odřené zimní boty našeho zákazníka, kterým se díky častému nošení okopaly i špičky bohužel už nebyly nejkrásnější. Čím více se stávají boty pohodlné díky pravidelnému nošení, tím více bývají bohužel různě odřené. Každopádně, i takovou obuv lze opravit a to přímo doma. Podívejte se, jak:

Jak na domácí opravu odřených a okopaných špiček bot s Krémem Shoe Cream 114 Light Gray trg

 
Jak na domácí opravu odřených a okopaných špiček bot s Krémem Shoe Cream 114 Light Gray trg-2

 

POSTUP OPRAVY ODŘENÝCH KOŽENÝCH BOT:

1. Příprava na opravu: Před samotnou aplikací krému je důležité boty pečlivě očistit. Odstraňte veškerou nečistotu a prach měkkým kartáčkem nebo hadříkem. Pro hlubší čištění můžete použít speciální čisticí přípravek pro kůži. Nezapomeňte obuv nechat zcela uschnout před dalším krokem.

2. Aplikace Renovačního Krému: V tomto případě byl použit Krém Shoe Cream v odstínu 114 Light Gray, který byl speciálně vyvinut pro obnovu a ochranu kožené obuvi. Díky svému složení nejenže efektivně maskuje odřeniny a škrábance, ale také vyživuje. Naneste malé množství krému na čistý hadřík nebo houbičku a jemně ho naneste na povrch bot, se zaměřením na poškozené oblasti. Po aplikaci nechte krém působit několik minut, aby se dobře vstřebal.

3. Výsledek a údržba: Po vyleštění obuvi měkkým hadříkem uvidíte, jak se vaše boty vrátí k původnímu vzhledu, a odřené špičky budou vypadat znovu esteticky přijatelně. Dle potřeby postup opakujte.

 

FOTOGRAFIE ODŘENÝCH ZIMNÍCH CHELSEA BOT:

Oprava odřených okopaných špiček zimních kožených chelsea bot

Oprava odřených okopaných špiček zimních kožených chelsea bot-3

 

FOTOGRAFIE ZIMNÍCH BOT PO APLIKACI KRÉMU:

Oprava odřených okopaných špiček zimních kožených chelsea bot-2

Oprava odřených okopaných špiček zimních kožených chelsea bot-4 

 

Domácí oprava kožených bot s použitím renovačního krému není jen praktická, ale také uspokojivá činnost. Můžete být totiž hrdí na to, že jste sami obnovili oblíbený pár bot a prodloužili tak jeho životnost.


 

Použitý přípravek na fotkách:

 

 
Výhody renovačního Krému Shoe Cream:
⭐ Shoe Cream efektivně obnovuje původní barvu vašich bot ⭐ Poskytuje ochrannou vrstvu, která pomáhá chránit kůži před dalším opotřebením, škrábanci a špatným počasím a prodlužuje tak životnost bot ⭐ Obsahuje složky, které hydratují a vyživují kožený materiál, čímž zabraňují jeho praskání a zvyšují celkovou flexibilitu a odolnost ⭐ Snadná a rychlá aplikace krému šetří váš čas, zjednodušuje proces péče o boty a je vhodná i pro ty, kteří nejsou zvyklí na pravidelnou údržbu obuvi. ⭐
 

Celá barevná kolekce Krémů Shoe Cream, vybírejte z 89 odstínů ZDE

 


 

Nevíte, zda je Krém vhodný právě na vaše boty?
Napište nám, poradíme vám na emailu info@botyjakonove.cz  :)