Změňte barvu semišových bot a zakryjte tak jejich nedokonalosti

Víte, že i vaše oblíbené semišové boty mohou získat druhou šanci na život, a to jednoduchou obnovou barvy přímo u vás doma?

Představujeme vám příběh naší zákaznice, která se rozhodla proměnit své světle růžové semišové boty na elegantní černé pomocí naší barvy na semiš a nubuk Suede Nubuck Dye v odstínu 118 Black.

Výsledek? Boty nejenže získaly nový, svěží vzhled, ale díky výrazně tmavšímu odstínu se podařilo efektivně zakrýt veškeré odřeniny a flíčky, které na nich byly.

Změňte barvu semišových bot a zakryjte tak jejich nedokonalosti Suede Nubuck Dye 118 Black

Použití naší barvy na semiš je snadné a můžete ho provést pohodlně doma. Tento postup nejenže vašim botám vrátí jejich ztracenou krásu, ale také je ochrání před dalším opotřebením a zvýší jejich odolnost. Navíc, díky široké škále barev, si můžete boty přizpůsobit aktuálním trendům nebo jednoduše obnovit jejich původní barvu.

Pokud tedy máte doma semišové boty, které by si zasloužily trochu lásky a péče, nebojte se experimentovat a dát jim nový život. S naší barvou na semiš a nubuk to zvládnete rychle, jednoduše a s profesionálním výsledkem.


  

Jak nanést barvu Suede Nubuck Dye na semišové boty? 

 
▪️ Pro optimální výsledek začněte tím, že pečlivě vyčistíte povrch kartáčkem nebo čističem na semiš. 
▪️ Důkladně protřepejte lahvičku s Barvou na semiš, následně ji aplikujte na povrch semiše pomocí dodaného štětečku. Alternativně lze použít jiný syntetický štěteček. 
▪️ Všímejte si detailů a menších ploch, jako jsou švy a okraje u podrážky. V případě potřeby aplikujte Barvu Suede Dye v několika vrstvách, abyste dosáhli souměrného odstínu.
▪️ Po nanesení nechte povrch uschnout několik hodin. Barva se po zaschnutí stává odolnou vůči vlhku a tření.
▪️ Barvou můžete obnovovat a osvěžovat vaše boty opakovaně, čímž jim prodloužíte životnost a stále budou vypadat skvěle.

 
 
 
Před a po: Od světlé růžové po elegantní černou. Naše barva na semiš Suede Nubuck Dye dokonale zakrývá odřeniny a flíčky, obnovuje a chrání vaše semišové boty. Výsledek mluví sám za sebe:
Změňte barvu semišových bot a zakryjte tak jejich nedokonalosti-2
 
 
Použitý přípravek:
 
Další odstíny Barev na semišové boty:
 
   

 
 
Nevíte, jestli je Barva Suede Dye vhodná ve vašem případě?
Napište nám, poradíme vám na emailu info@botyjakonove.cz  :)