Renovace kožených tenisek Bugatti

Ošoupaly a okopaly se vám vaše oblíbené kožené boty? Vybledla jejich barva? Na povrchu obuvi máte škrábance a suchá místa? 

I velmi kvalitní kožené tenisky se časem ošoupou a jemně poškodí, jedná se o běžnou situaci, ze které není nikdo nadšený... Každopádně, nemusíte se bát, že o své oblíbené tenisky přijdete, stačí je totiž nakrémovat Renovačním krémem na boty ShoeCream od výrobce TRG.

Díky obsahu včelích vosků Krém jemně vyživí a vyhydratuje suchý povrch kůže, díky čemuž zároveň předchází jejich dalšímu poškození. Výhodou zmiňovaného Krému je i to, že obsahuje vysokou koncentraci barvících pigmentů, které dobarví vyšisovaná a vybledlá místa a zároveň oživí původní barvu kožených bot.

Níže najdete fotografie Před použitím krému a Po jeho použití na stejné obuvi. Samotný krém stačilo nanést obyčejným látkovým hadříkem, nechat proschnout a jemně rozleštit.

 


Oprava odřených a ošoupaných tenisek

Modrý Krém na obuv ShoeCream, odstín 117 Navy Blue

1. Povrch bot není třeba nijak speciálně připravovat, stačí jej běžně očistit⁣⁣⁣
2. Rovnoměrně nanášejte Krém čistým hadříkem a rozlešťujte ho po povrchu bot⁣⁣⁣
3. Nechte několik hodin důkladně proschnout⁣⁣⁣
4. Následně celý boty vyleštěte suchým hadříkem do lesku⁣⁣⁣ 

 

Fotografie Před a Po použití renovačního Krému ShoeCream:

Renovace odřených poškozených kožených tenisek Modrý krém na boty Navy Blue 117 Shoe cream trg boty jako nové před poOšoupané vybledlé boty Před:

Renovace odřených poškozených kožených tenisek Modrý krém na boty Navy Blue 117 Shoe cream trgtheone

Opravené kožené boty Po:

Renovace odřených poškozených kožených tenisek Modrý krém na boty Navy Blue 117 Shoe cream trg boty jako nové před po krém na modré boty

Vybledlé kožené boty Před:

 

Renovace odřených poškozených kožených tenisek Modrý krém na boty Navy Blue 117

Zrenovované kožené boty Po:

Renovace odřených poškozených kožených tenisek Modrý krém na boty Navy Blue 117 Shoe cream trg boty jako nové před po Krém na modré tenisky


Více informací: 

MODRÝ KRÉM NA BOTY SHOE CREAM TRG NAVY BLUE 117      Barvící renovační krémy na boty shoe cream trg the one boty jako nové

 

    

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.