Metalické krémy na boty Shoe Cream

Naše zlaté, stříbrné, platinové a měděné barvící Krémy na kožené boty Shoe Cream jsou ideálním řešením pro každého, kdo si přeje vrátit svým botám zářivou šedou nebo černou barvu a chránit je před opotřebením.
 
Co je Krém Shoe Cream od TRG?
Shoe Cream je vysoce kvalitní krém od španělského výrobce TRG the One, který vám pomůže s výživou a renovací suchých i vybledlých bot. Ve vysoké koncentraci obsahují barvící složky, které dobarví odřeniny a ošoupané části, zamaskují okopané špičky zlatých, stříbrných, platinových nebo měděných bot a celkově vrátí obuvi její původní barvu i udržovaný vzhled.

✅  Intenzivní obnova barevného odstínu: Krém vrátí vašim botám jejich původní červenou barvu.
✅  Dlouhodobá ochrana: chrání před vodou, špínou a opotřebením.
✅  Jednoduchá aplikace: snadno se aplikuje a rychle schne. Může být používán dle potřeby opakovaně.
 
FOTOGRAFIE PŘED A PO POUŽITÍ METALICKÝCH KRÉMŮ SHOE CREAM TRG:
 
Zlatý Krém na boty Shoe Cream TRG Brilliant Gold 407
Zlato růžový Krém na kožené boty Shoe Cream TRG gold rose
Stříbrný Krém na stříbrné kožené boty Shoe Cream TRG Silver 403-2

 

 

 

Nejprodávanější

9 položek celkem
Vaše nejčastější otázky:
 
Jaký je rozdíl mezi metalickým krémem na boty a běžnými krémy na obuv?
Stříbrný nebo zlatý krém na boty je speciálně formulován pro obnovu a ochranu stříbrných nebo zlatých kožených a koženkových bot. Na rozdíl od běžných bezbarvých krémů, které mohou být určeny pro širší spektrum barev, tento krém poskytuje intenzivní kovovou pigmentaci, která je vhodná právě pro stříbrné nebo zlaté odstíny kůže, kterým tak zajišťuje intenzivní obnovu jejich metalického barevného odstínu.
 
Je tento krém na boty vhodný pro všechny typy materiálů?
Krém na boty Shoe Cream je určen pro kožené a koženkové materiály.
 
Je možné použít tento krém i na jiné kožené předměty než boty, například na kabelky nebo koženou galanterii?
Ano, náš krém je vhodný nejen pro obuv, ale lze ho úspěšně použít i na jiné kožené předměty, jako jsou kabelky, aktovky, kožené pásky, peněženky a další kožené doplňky. Díky jeho vysoce kvalitní formuli a šetrnosti k materiálu poskytne stejnou úroveň obnovy barvy a ochrany, jakou poskytuje vašim botám. Je však doporučeno nejprve otestovat krém na méně viditelném místě předmětu, abyste se ujistili, že výsledný efekt je dle vašich představ.
 
Jak často bych měl/a používat krém na boty?
Frekvence použití závisí na četnosti nošení bot a na podmínkách, ve kterých jsou boty používány. Pro pravidelně nošené boty doporučujeme aplikaci krému dvakrát za měsíc pro udržení hezké barvy a ochrany.
 
Může být stříbrný, zlatý nebo platinový krém na boty použit na boty jiných barev?
Krémy Shoe Cream TRG obsahují vysoké množství barvících pigmentů, které sice neumí přebarvit barvu obuvi na úplně jinou, ale při použití na jinak barevný podklad ho mohou silně změnit směrem v tomto případě k stříbrnému, zlatému, platinovému nebo měděnému nádechu. Pokud potřebujete poradit s výběrem krému pro vaše kožené boty, neváhejte nás kontaktovat na info@botyjakonove.cz, rádi vám poradíme :)