Hnědé & Oranžové barvy na kůži Easy Dye

Dodejte svým koženým botám a jiným předmětům živý a elegantní vzhled. Naše oranžové a hnědé barvy na kůži, koženku a plátno jsou ideální volbou pro ty, kteří chtějí vdechnout nový život svým botám, kabelkám nebo doplňkům.

Proč zvolit Barvy Easy Dye od TRG the One?
Oranžové a hnědé tekuté barvy na boty španělského výrobce TRG the One jsou vhodné na malování na boty nebo pro úplnou změnu jejich barvy. Barvy jsou vhodné na jakýkoliv povrch z přírodní nebo umělé kůže a plátna, mohou tedy být použity na různé předměty pro jejich opravu, zamaskování drobných nedostatků nebo kreativní ozdobení.
 
✅  Intenzivní pigmenty: barvy Easy Dye obsahují výrazné oranžové a hnědé pigmenty a tím dodávají bohatý a živý oranžový nebo hnědý odstín vašim koženým, koženkovém nebo plátěným předmětům.
✅  Vynikající krycí schopnosti: díky vysokému množství pigmentů mají barvy Easy Dye silné krycí schopnosti. Jsou tedy schopny efektivně překrýt oděrky, skvrny a jiné nedokonalosti.
✅  Kreativní použití: ať už se jedná o přidání osobitého nádechu botám, kabelce nebo jiným koženým doplňkům, barvy umožňují experimentování s různými odstíny a vytváření vlastních unikátních designů.
 
FOTOGRAFIE PŘED A PO POUŽITÍ ORANŽOVÝCH A HNĚDÝCH BAREV EASY DYE: 
Oranžové barvy na kůži koženku plátno textil Easy dye 163 pale orange trg the one nabarvení starých oranžových bot

Nejprodávanější

26 položek celkem
Hnědá Barva na kůži Easy Dye TRG Cognac 149 hneda barva na kozenou obuv 348
Hnědá Barva na kůži Easy Dye TRG Pony 105 tmave hnede barvy na boty 356
Hnědá Barva na kůži Easy Dye TRG Sand 170 piskove hneda barva na boty kozenou obuv barveni bot 346
Oranžová Barva na kůži Easy Dye TRG Neon 802 neonova barva na boty 342
Vaše nejčastější dotazy:
 
Je Barva Easy Dye vhodná na všechny typy materiálů?
Barva Easy Dye je vhodná pro hladkou přírodní kůži, umělou kůži, neboli koženku a plátno. Doporučujeme však, aby byla před aplikací na celý předmět Barva nejprve otestována na malém a méně viditelném místě, abyste si byli jisti, že výsledek je dle vašich představ.
 
Jak rychle uschne Barva Easy Dye po aplikaci?
Barva Easy Dye na povrchu obvykle uschne během několika minut až hodin, v závislosti na množství použité barvy a podmínkách, jako je teplota, vlhkost a samotná struktura materiálu.
 
Může být Barva Easy Dye použita i na semiš?
Barva Easy Dye je primárně určene pro hladkou kůži, koženku a obuvnické plátno. Její použití na semiš není doporučeno. Pro barvení semišových povrchu můžete použít Barvy na semiš Suede/Nubuck Dye.
 
Na jaké předměty je Barva vhodná? 

Barvy Easy Dye jsou ideální pro použití na různé hladké kožené boty a předměty, koženkové předměty a tenisky z obuvnického plátna. Barvy jsou tedy vhodné zejména pro kožené boty, kabelky, peněženky, kožené pásky, kožené bundy, kožené autosedačky, potahy motorek, a mnoho dalších předmětů.

Jaký odstín oranžové nebo hnědé barvy Easy Dye od TRG je nejvhodnější právě pro mé boty?
Výběr správného odstínu oranžové nebo hnědé závisí na původní barvě vašich bot a požadovaném výsledku. Výrobce TRG the One nabízí širokou škálu odstínů, od světlých po tmavé tóny. Pokud si nejste jisti, který odstín barvy Easy Dye je pro vás nejlepší, rádi vám poradíme na info@botyjakonove.cz :)