Obnova vyšisovaných semišových bot | Tmavě Modrá Barva na Semiš TRG Navy Blue 117

Obnovení starých tenisek může být nejen zábavné, ale také šetrné k životnímu prostředí. Dnes vám představíme příběh našeho zákazníka Milana, který se rozhodl vrátit život svým oblíbeným, ale už opotřebovaným teniskám Adidas. Milanovy tenisky byly původně v krásném odstínu modré, ale po letech nošení vybledly a vypadaly už opravdu opotřebovaně. Místo aby je vyhodil, rozhodl se pro jejich renovaci.

Pro tento projekt si Milan vybral TRG The One Suede Dye v odstínu Navy Blue 117. Barva byla ideální volbou pro semišové materiály a odstín tmavě modré perfektně odpovídal původní barvě tenisek. Milan postupoval dle návodu a pečlivě aplikoval barvu na povrch obuvi.

 

Obnova vyšisovaných semišových bot  Tmavě Modrá Barva na Semiš TRG Navy Blue 117 

 

 
Jak nanést barvu Suede Nubuck Dye na semišové boty? 
 
▪️ Pro optimální výsledek začněte tím, že pečlivě vyčistíte povrch kartáčkem nebo čističem na semiš. 
▪️ Důkladně protřepejte lahvičku s Barvou na semiš, následně ji aplikujte na povrch semiše pomocí dodaného štětečku. Alternativně lze použít jiný syntetický štěteček. 
▪️ Všímejte si detailů a menších ploch, jako jsou švy a okraje u podrážky. V případě potřeby aplikujte Barvu Suede Dye v několika vrstvách, abyste dosáhli souměrného odstínu.
▪️ Po nanesení nechte povrch uschnout několik hodin. Barva se po zaschnutí stává odolnou vůči vlhku a tření.
▪️ Barvou můžete obnovovat a osvěžovat vaše boty opakovaně, čímž jim prodloužíte životnost a stále budou vypadat skvěle.
 
 

 
Vyšisované tenisky Před použitím Barvy na semišový povrch:
 Modrá barva na semišové vybledlé tenisky adidas. Renovace, dobarvení, jak nabarvit semišové boty. Navy blue 117 Suede dye

 
 
 
Tenisky Po nabarvení Barvou Suede Dye:
 
Modrá barva na semišové vybledlé tenisky adidas. Renovace, dobarvení, jak nabarvit semišové boty. Navy blue 117 Suede dye-2
 
 Modrá barva na semišové vybledlé tenisky adidas. Renovace, dobarvení, jak nabarvit semišové boty. Navy blue 117 Suede dye-3
 
Modrá barva na semišové vybledlé tenisky adidas. Renovace, dobarvení, jak nabarvit semišové boty. Navy blue 117 Suede dye-4
 
 

Milanův příběh dokazuje, že s kvalitním produktem, jako je Barva na semiš TRG The One Suede Dye, můžete dosáhnout úžasných výsledků v obnově vašich bot. Nejenže tak ušetříte peníze, ale také podpoříte udržitelnou módu.

Pokud máte doma obuv, která potřebuje osvěžit, nebojte se pustit do renovace. Nabízíme vám širokou škálu odstínů Barev na semiš, takže si jistě vyberete ten pravý pro vaše boty. A kdo ví, možná vaše renovované tenisky budou vypadat ještě lépe než když byly nové!


 
 
Použitý přípravek:
 
Další odstíny Barev na semišové boty - najdete ZDE
   

 
 
Nevíte, jestli je Barva Suede Dye vhodná ve vašem případě?
Napište nám, poradíme vám na emailu info@botyjakonove.cz  :)