Novinky

Intenzivně barvící vínový krém Shoe Cream pro odřené vínové boty
Víte, že i odřené a okopané špičky kožených bot je možno na zimu zase hezky opravit? A to doma, ekonomicky a podle potřeby i opakovaně! 😊
Jste v situaci, že vaše kožené zimní boty už nevypadají jako kdysi? Mají okopané špičky, na několika místech sedřenou barvu a jsou mírně vybledlé? Pokud je kožený povrch jinak vlastně v pořádku, můžete na ně použít jeden z renovačních krémů Shoe Cream španělského výrobce TRG the One, který povrch starších kožených bot pěkně vyživí a díky obsahu barvících pigmentů také zachrání barevně. Zatře nedostatky i oživí barevný odstín bot. Jukněte, jak se renovace zimních bot tímto krémem podařila naší zákaznici, paní Lydii: 
 
Intenzivně barvící vínový krém Shoe Cream pro vínově červené boty  
 
 

 
 
Jak natřít boty Krémem na boty doma?
 
▪️ Nejprve je dobré boty očistit, ideálně hadříkem tak, aby jejich byl povrch nebyl zaprášený a byl připraven k další péči.
▪️ Pokud je povrch bot mastný nebo na něm byla použita impregrance, použijte jakýkoliv odmašťující a nekrémový čistič na kožené boty, z naší nabídky např. Univerzální čistič.
▪️ Krém Shoe Cream následně aplikujte za pomoci jakéhokoliv látkového hadřídku, který nepouští chloupky, přímo na povrch bot. V malém množství, rovnoměrně a jemnými pohyby.
▪️ Krém průběžně důkladně rozleštěte tak, aby na povrchu bot nezůstávaly šmouhy nebo velké zbytky krému.
▪️ Nechte několik hodin důkladně proschnout.
▪️ Jakmile bude povrch obuvi suchý a matný, boty vyleštěte suchým hadříkem do lesku. Tímto krokem zajistíte, že hadřík nasákne zbytky krému. Po tomto kroku již povrch bot nijak nebarví.
▪️ V případě potřeby celý postup zopakujte. Krém můžete opakovaně používat i kdykoliv v budoucnu.
 
 

 
Fotografie Před použitím Krému Shoe Cream na vínové kožené boty:
 Jak opravit vínově červené kožené zimní boty Krém na boty 156 morello cherry 42
Jak opravit vínově červené kožené zimní boty Krém na boty 156 morello cherry 44
 
 
 
Fotografie Po použití Vínového Krému Shoe Cream Morello Cherry 156:
 
Jak opravit vínově červené kožené zimní boty Krém na boty 156 morello cherry 43 
Jak opravit vínově červené kožené zimní boty Krém na boty 156 morello cherry 45
 

 
 
 Použitý přípravek:
 
 
Výhody renovačního Krému Shoe Cream:
⭐ Shoe Cream efektivně obnovuje původní barvu vašich bot ⭐ Poskytuje ochrannou vrstvu, která pomáhá chránit kůži před dalším opotřebením, škrábanci a špatným počasím a prodlužuje tak životnost bot ⭐ Obsahuje složky, které hydratují a vyživují kožený materiál, čímž zabraňují jeho praskání a zvyšují celkovou flexibilitu a odolnost ⭐ Snadná a rychlá aplikace krému šetří váš čas, zjednodušuje proces péče o boty a je vhodná i pro ty, kteří nejsou zvyklí na pravidelnou údržbu obuvi. ⭐
 
 
NÁŠ TIP: Máte podobně odřené červené boty, jen v jiném odstínu? Ostatní červené odstíny z této kolekce najdete - ZDE
 

 
 
Nejste si jisti, zda Krém použít na vaše boty? Případně, jaký vybrat odstín? Ozvěte se nám na emailu info@botyjakonove.cz a my vám poradíme 😊
 
PTÁTE SE NÁS: „Mám poškozené semišové boty, které chci oživit a zrenovovat. Který z přípravků na semiš je pro mě nejvhodnější?”

Máte semišové boty, které už nevypadají jako nové a přemýšlíte, jak jim vrátit původní krásu? Možná jste si mysleli, že je čas se s nimi rozloučit, ale než to uděláte, máme pro vás řešení, které vašim botám může vrátit jejich dřívější pěkný vzhled. 

V dnešním světě, kde je každý kousek oblečení vyjádřením osobního stylu a semišové boty jsou stále oblíbenou volbou pro mnohé z nás, je proto důležité vědět, jak o ně pečovat a zachovat jejich hezký stav co nejdéle. Rádi bychom vám tedy poradili, jak na to a ukázali dva vhodné přípravky pro poškozenou nebo vybledlou semišovou obuv, které můžete používat snadno a v domácích podmínkách.

 


 

BARVA NA SEMIŠ SUEDE DYE

poškozené vyšisované semišové předměty renovace barvení jak na to manuál doma-2

Tento produkt je správnou volbou, pokud hledáte způsob, jak intenzivně obnovit nebo změnit barvu vašich semišových bot. Ať už jsou vaše boty silně poškozeny od sluníčka ☀️, jsou na nich skvrny nebo odřeniny 〰️, případně jsou výrazně vyšisované kvůli nešetrnému čištění 🧽, Barva Suede Dye vrátí vašim botám jejich původní vzhled. V případě použití jiného barevného odstínu, než boty původně měly, jim dokáže díky vysokému obsahu barvících pigmentů dokonce dát vzhled úplně nový. 

Barvy na semiš Suede Nubuck Dye

❇️ Použití: Před aplikací Barvy zajistěte, že je semišový povrch čistý. Důkladně ho očistěte kartáčkem nebo čističem na semiš, aby byl povrch co nejvíce připraven na barvení a nebyla na něm například impregnace. Aplikujte Barvu Suede Dye rovnoměrně pomocí přiloženého štětečku nebo jakéhokoliv štětečku, který máte doma. Nechte boty proschnout.

 


 

SPREJ NA SEMIŠ SUEDE RENOVATOR

poškozené vyšisované semišové předměty renovace barvení jak na to manuál doma

Pokud je vaším hlavním cílem spíše jemně obnovit původní barvu vašich semišových bot a oživit tak jejich vzhled, pak je vhodné použít spíše Sprej Suede Renovator. Tento produkt nejen že obnoví barvu, ale zároveň dodá semiši zpět jeho přirozenou hebkost a ochrání jej před dalším opotřebením. Je ideální spíše na oživení jemně vybledlé obuvy 🌟  bez velkých poškození nebo fleků. Díky snadné aplikaci sprejem můžete o svou obuv pečovat pravidelně a opakovaně a zajistit tak, že bude vždy v perfektním stavu.

Spreje na semiš Suede Renovator

❇️ Použití: Aplikace Spreje Suede Renovator je jednoduchá a rychlá. Stačí postříkat čistý a suchý povrch boty ze vzdálenosti přibližně 20 cm, což zajistí rovnoměrné pokrytí povrchu. Po aplikaci nechejte boty proschnout v dobře větraném prostoru. Po zaschnutí již povrch nebarví.

 


 

👉 Oba tyto produkty jsou navrženy s myšlenkou na univerzálnost a mohou být použity nejen na boty, ale i na jakékoli jiné semišové nebo nubukové předměty, ať už se jedná o tašky, kabelky, bundy nebo jiné doplňky. Nezáleží na tom, jestli je semiš přírodní nebo umělý, oba tyto přípravky jsou schopné zajistit potřebnou péči a ochranu 👈

 


 

Další tipy pro péči o semiš

 • Nezapomínejte, že obuv není jediným semišovým předmětem, který můžete renovovat. Oba přípravky jsou totiž vhodné i pro semišové tašky, kabelky, bundy a další doplňky z přírodního nebo umělého semiše a nubuku.
 • Pro pravidelnou údržbu a čištění semiše používejte speciální čističe určené na tento povrch, které nepoškodí jeho měkkost a strukturu.

 

Závěrem, ať už vaše boty potřebují spíše Barvu Suede Dye pro intenzivní renovaci nebo Sprej Suede Renovator pro oživení barvy, můžete si být jisti, že vaše semišové boty a doplňky dostanou tu nejlepší možnou péči. Díky pravidelnému používání těchto produktů můžete prodloužit životnost vašich semišových předmětů, udržet je vypadající jako nové, podpořit udržitelnost módy a ušetřit tak za boty i doplňky nové ♻️ 

 


 

Barevné odstíny Barvy na semiš Suede Dye:

 

Barevné odstíny Spreje Suede Renovator:

 
Jak vrátit tmavou barvu zimním semišovým botám | Hnědá Barva na semiš Dark Brown 106

V zimním období jsou semišové boty často velmi stylovou volbou. Nicméně, časté nošení a čištění mohou způsobit, že boty ztratí svou původní tmavě hnědou barvu a vyblednou, jako se to stalo naší zákaznici.

Jedna z našich zákaznic nám poslala fotografie svých semišových bot, které byly původně tmavě hnědé, ale po několika sezónách nošení a častých čištění jejich barva výrazně vybledla. Semiš na botách byl světlý, matný a ztratil svůj původní hezký vzhled, takže boty působily hodně opotřebovaně.

Na boty se tedy rozhodla aplikovat barvu na semiš a jak můžeme vidět na fotografiích, barva efektivně obnovila původní tmavě hnědou barvu bot, aniž by poškodila strukturu semiše. Nyní boty vypadají opět jako nové, mají sytý odstín tmavě hnědé, který odpovídá jejich původnímu vzhledu. Semiš je nepoškozený, zachoval si svou měkkost a boty znovu získaly svůj pěkný vzhled.

 Barva Suede Dye TRG THE ONE dark brown 106 nabarvení vyšisovaných semišových hnědých zimních bot


 

Výsledky a fotografie

Tento příklad ukazuje, jak může správná péče a použití kvalitních přípravků pro obnovu obuvi je ideálním řešením pro každého, kdo si přeje obnovit barvu svých semišových a nubukových bot, aniž by musel investovat do nového páru.

 

 

Jak vrátit tmavou barvu zimním semišovým botám Hnědá Barva na semiš Dark Brown 1061

Jak vrátit tmavou barvu zimním semišovým botám Hnědá Barva na semiš Dark Brown 1062

Jak vrátit tmavou barvu zimním semišovým botám Hnědá Barva na semiš Dark Brown 1063

 

 

Zachraňte i vy barvu vašich vybledlých semišových bot s barvou Suede Nubuck Dye od TRG The One a staňte se mistrem v obnově obuvi 😊


 
Jak nanést barvu Suede Nubuck Dye na semišové boty? 
 
▪️ Pro optimální výsledek začněte tím, že pečlivě vyčistíte povrch kartáčkem nebo čističem na semiš. 
▪️ Důkladně protřepejte lahvičku s Barvou Suede Dye, následně ji aplikujte na povrch semiše pomocí přiloženého štětečku. Alternativně lze použít i jiný syntetický štěteček. 
▪️ Všímejte si detailů a menších ploch, jako jsou švy a okraje u podrážky. V případě potřeby aplikujte Barvu Suede Dye v několika vrstvách, abyste dosáhli souměrného odstínu.
▪️ Po nanesení nechte povrch uschnout několik hodin. Barva se po zaschnutí stává odolnou vůči vlhku a tření.
▪️ Barvou můžete obnovovat vaše boty opakovaně, čímž prodloužíte jejich životnost♻️

 


 
Barva Suede Nubuck Dye
🎨 Snadná aplikace: Barva je navržena tak, aby byla její aplikace co nejjednodušší a nejrychlejší. Odolný výsledek: Díky kvalitnímu složení barva zajistí, že vaše boty zůstanou krásné dlouhou dobu. Nepoškozený materiál: Barva je speciálně vyvinuta pro semiš a nubuk, takže nedochází k poškození materiálu. Profesionální výsledek: Boty vypadají po aplikaci jako nové, což vám šetří peníze za nákup bot nových. 🎨  
 
 
Použitý přípravek:
 
Další odstíny Barev na semišové boty - najdete ZDE
   

 
 
Nevíte, jestli je Barva Suede Dye vhodná na vaší obuv?
Napište nám, poradíme vám na emailu info@botyjakonove.cz  :)
 
Jak zabarvit odřeniny na kožených zimních kozačkách? | Fialová barva Bordeaux 111
Odřené kožené boty? Ošoupaly se vám oblíbené zimní kozačky na konkrétním místě, jako naší zákaznici Anně? Žádný problém s Barvou od španělského výrobce TRG the One. 
Naše zákaznice Anna nám poslala fotografie ukazující, jak vrátila své odřené kožené zimní kozačky do stavu, který připomíná den, kdy je zakoupila:

jak opravit škrábanec a odřeninu na kožených botech barva na odřené boty 


 

Výsledky a fotografie

Anna se s námi podělila o fotografie svých elegantních vínových kožených zimních kozaček, které se po čase nošení bohužel na několika místech odřely. Tyto běžné známky obnošení vedou často k myšlence, že je čas na nový pár bot. Nicméně, Anna se rozhodla jít cestou udržitelnosti a prodloužit svým oblíbeným kozačkám život ♻️

S pomocí barvy Easy Dye Bordeaux 111, speciálně vybrané, aby odpovídala původní barvě jejích bot, Anna pečlivě aplikovala barvu na poškozené oblasti. Díky vysoké krycí schopnosti Barvy a snadné aplikaci se jí podařilo zamaskovat odřeniny tak dokonale, že použití Barvy skoro není vidět. Barva se dokonale sloučila s původním odstínem kozaček, čímž zajistila, že výsledný efekt je vysoce přirozený.

Odřené boty před použitím Barvy:

Jak zabarvit odřeniny na kožených zimních botách Fialová barva Bordeaux 1111

Jak zabarvit odřeniny na kožených zimních botách Fialová barva Bordeaux 1113 

Kozačky po použití Barvy:Jak zabarvit odřeniny na kožených zimních botách Fialová barva Bordeaux 1112

Jak zabarvit odřeniny na kožených zimních botách Fialová barva Bordeaux 1114

 

Tento příběh nejenže demonstruje účinnost produktu Easy Dye Bordeaux 111 od TRG The One, ale také posiluje myšlenku, že s trochou péče a správnými produkty můžeme prodloužit životnost našich oblíbených bot a doplňků. Annin přístup k obnově svých kozaček je příkladem toho, jak můžeme přistupovat k udržitelné módě a zároveň si zachovat styl 😊 


Jak nanést Barvu na zakrytí odřenin zimních kozaček? 
 
 ▪️  Příprava: Nejprve boty vyčistěte od nečistot a prachu.
 ▪️  Testování Barvy: Vyzkoušejte barvu na malé, méně viditelné části boty, abyste zkontrolovali správný odstín.
 ▪️  Aplikace Barvy: Naneste barvu rovnoměrně na povrch bot pomocí přiložené houbičky nebo jakéhokoliv štětečku.
 ▪️  Sušení: Nechte barvu zaschnout.
 ▪️  Finální Ošetření: V případě potřeby použijte Lak na kůži.
 

 

Barva Easy Dye
🎨 Snadná aplikace: Barvu lze snadno a rychle aplikovat doma. Ekonomická obnova: Přípravek nabízí cenově efektivní řešení pro obnovu obuvi bez nutnosti nákladné profesionální opravy. Dlouhotrvající výsledky: Barva poskytuje trvanlivý a odolný výsledek. Univerzální použití: Barvu lze použít nejen na boty, ale i na další kožené předměty. 🎨  
 
Použitý odstín:

 

Celá barevná nabídka Barev na barvení bot Easy Dye - ZDE
 

 
 
Nevíte, zda je Barva vhodná na vaše boty?
Napište nám, poradíme vám na emailu info@botyjakonove.cz  :)
 
PTÁTE SE NÁS: „Bohužel jsem si nešikovně odřela moje oblíbené zimní kožené kozačky? Nebyly nejlevnější, můžu je nějak sama nějak opravit?”

Pokud se vám stalo, že jste si nešikovně poškodili nebo přímo odřeli vaše oblíbené zimní kožené kozačky, nejste sami. Ačkoliv se může zdát, že taková nehoda znamená konec vašich drahých zimních bot, existuje způsob, jak je opravit: klíčem k obnově je použití kvalitního renovačního krému na boty.

Proč zrovna renovační krém na obuv? 
Barvící a renovační krémy na boty jsou speciálně formulovány, aby obnovily barvu kožených bot, a zapravily případná poškození a odřeniny na koženém povrchu bot. Nejenže tedy maskují poškození, ale kůži bot také vyživují. Vyberte si barevný odstín, který nejvíce odpovídá vašim botám, což zajišťuje, že oprava bude co nejméně nápadná.

 

👢Použití je jednoduché: stačí nejprve boty pečlivě vyčistit, poté nanést malé množství krému na postiženou oblast a jemně ho rozleštit nejenom na poškozené části, ale i na celé ploše bot. Nechte krém působit a poté boty vyleštěte. Vaše kozačky budou určitě vypadat mnohem lépe.

Oprava vašich oblíbených bot tedy nemusí být náročná ani drahá 😊

 


 

Z naší nabídky přípravků můžete použít Renovační Krém Shoe Cream:

 

 

VŠECH 89 BAREVNÝCH ODSTÍNŮ KRÉMŮ NALEZNETE ZDE:

PTÁTE SE NÁS: „Máme doma starší koženou pohovku, která je místy odřená a vyšisovaná. Můžu ji nějak zachránit?”

Máte doma starší koženou pohovku, která začíná ukazovat známky opotřebení? Než se rozhodnete pro její výměnu, nezapomeňte, že existuje jednoduché a účinné řešení, jak ji zachránit a vrátit jí její původní pěkný vzhled. Naše řešení? Renovační Krémy Leather Renovating Balm od španělského výrobce TRG the One.

 
Proč použít Leather Renovating Balm?
Kožená pohovka není jen obyčejným kusem nábytku. Je to investice do pohodlí, stylu a atmosféry vašeho domova. Časem však i ta nejkvalitnější kůže může vyblednout, odřít se nebo vyšisovat. Krém Leather Renovating Balm je speciálně navržený přípravek, který:

⭐  Obnovuje barvu kůže: Díky vysokému obsahu barvících pigmentům a vyživujícím složkám krém pomáhá obnovit původní barvu.
⭐  Reparuje drobné poškození: Efektivně maskuje odřeniny, škrábance a další běžné známky opotřebení.
⭐  Zjemňuje povrch: Kromě estetické obnovy také dodává povrchu hydrataci a změkčuje ho. Výživou předchází také případnému praskání kůže.

 
 
Jak na samotnou renovaci pohovky?
 1. Čištění: Nejprve je důležité kožený povrch důkladně vyčistit od prachu a nečistot.
 2. Aplikace: Naneste malé množství Krému Leather Renovating Balm na měkký hadřík a jemně vmasírujte do povrchu, se zvláštním důrazem na problémové oblasti.
 3. Leštění: Po aplikaci nechte krém působit a poté kožený povrch vyleštěte čistým suchým hadříkem, aby vstřebal případné zbytky krému a pohovka vypadala jako nová.

 


 

Zmiňovaná produktová řada přípravků:

 
Úžasná transformace zimních bot s Černou Barvou Easy Dye od TRG The One

Naše zákaznice Tereza s námi před časem sdílela svůj příběh o tom, jak dala druhý život svým starším, vybledlým olivově zeleným zimním pohorkám. Jak? Pomocí Černé barvy na boty Easy Dye od španělského výrobce TRG The One. Příběh Terezy ukazuje, jak snadno můžete přebarvit a obnovit vaše oblíbené boty, a to i doma.

Každý z nás má alespoň jeden pár bot, ke kterému máme citový vztah, ale čas a nošení si na nich vyberou svou daň. Tereziny olivově zelené zimní boty už měly za sebou několik sezón nošení a jejich barva tedy ztratila svou sytost.

Tereza se rozhodla pro radikální změnu a zvolila Černou barvu Black 118 Easy Dye. Protože tento přípravek obsahuje vysoký podíl barvících pigmentů, má schopnost trvale přebarvit různé materiály. Aplikace barvy byla jednoduchá a rychlá, což Tereze umožnilo dosáhnout požadovaného výsledku:

Úžasná Transformace Starých Bot s Černou Barvou Easy Dye od TRG The One


 
Výsledky a fotografie

Boty, které byly původně olivově zelené, nyní září v nové klasické černé barvě. Fotografie před a po, které nám Tereza poslala, hezky ukazují dramatickou proměnu. Její zimní pohorky jsou nyní nejen obnovené, ale i stylizované a univerzální, díky čemuž se hodí k jakémukoliv oblečení.

Úžasná transformace zimních bot s Černou Barvou Easy Dye od TRG The One

Úžasná transformace zimních bot s Černou Barvou Easy Dye od TRG The One-2 Black 118

Úžasná transformace zimních bot s Černou Barvou Easy Dye od TRG The One-3 Black 118 


Jak nanést Barvu právě na vaše zimní pohorky? 
 
 ▪️  Příprava: Nejprve důkladně vyčistěte boty od nečistot a prachu.
 ▪️  Testování Barvy: Vyzkoušejte barvu na malé, méně viditelné části boty, abyste zkontrolovali správný odstín.
 ▪️  Aplikace Barvy: Naneste barvu rovnoměrně na povrch bot pomocí přiložené houbičky nebo jakéhokoliv štětečku.
 ▪️  Sušení: Nechte barvu zaschnout.
 ▪️  Druhá Vrstva (pokud je potřeba): Pro intenzivnější efekt a lepší krytí přidejte v malé vrstvě další vrstvu barvy.
 ▪️  Finální Ošetření: V případě potřeby použijte Lak na kůži.
 

 

Barva Easy Dye
🎨 Barva na boty Easy Dye je ideální volbou pro ty, kteří hledají snadný a efektivní způsob, jak oživit nebo změnit barvu svých bot. S širokou paletou barev, včetně klasické černé, nabízí TRG The One řešení pro každého, kdo si přeje obnovit vzhled své obuvi.🎨  
 
Použitý odstín:

 

Celá barevná nabídka Barev na barvení bot Easy Dye - ZDE
 

 
 
Nevíte, zda Barvu aplikovat právě na vaše boty?
Napište nám, poradíme vám na emailu info@botyjakonove.cz  :)
 
Proměna starých kožených pohorek s Barvou na boty Easy Dye od TRG The One

Zachraňte své zimní kožené pohorky s Barvou na boty Easy Dye v odstínu 133 Dark Green od španělského výrobce TRG The One stejně jako naše zákaznice proměnila své staré boty.

Naše zákaznice se rozhodla pro přebarvení svých oblíbených, ale už velmi nošených kožených pohorek. Použila na ně proto Barvu na boty, aby zakryla vady a odřeniny, které na botách vznikly po mnoha sezónách nošení: Proměna starých kožených zelených pohorek s Barvou Easy Dye Dark green 133 od TRG The One, barvení bot-2


 
Výsledky a fotografie
Fotografie před, v průběhu a po barvení ukazují, jak Barva Easy Dye proměnila obnošené boty. Všechny nedokonalosti byly skryty a původní odstín bot byl obnoven, boty nyní vypadají skvěle a jsou opět nositelné.

jak přebarvit zničené odřené kožené boty pohorky doma, tmavě zelená barva na boty easy dye 133 trg, postupjak přebarvit zničené odřené kožené boty pohorky doma, tmavě zelená barva na boty easy dye 133 trg, postup-2 jak přebarvit zničené odřené kožené boty pohorky doma, tmavě zelená barva na boty easy dye 133 trg, postup-3jak přebarvit zničené odřené kožené boty pohorky doma, tmavě zelená barva na boty easy dye 133 trg, postup-4 


Jak nanést Barvu právě na vaše zimní boty? 
 
 ▪️  Příprava: Nejprve důkladně vyčistěte boty od nečistot a prachu.
 ▪️  Testování Barvy: Vyzkoušejte barvu na malé, méně viditelné části boty, abyste zkontrolovali správný odstín.
 ▪️  Aplikace Barvy: Naneste barvu rovnoměrně na povrch bot pomocí přiložené houbičky nebo jakéhokoliv štětečku.
 ▪️  Sušení: Nechte barvený povrch proschnout.
 ▪️  Druhá vrstva (pokud je potřeba): Pro intenzivnější efekt a lepší krytí přidejte v malém množství další vrstvu barvy.
 ▪️  Finální ošetření: V případě potřeby použijte Lak na kůži.
 

 

Barva Easy Dye
🎨 Je efektivní a snadno aplikovatelná barva na kožené boty, která kompletně změní jejich vzhled. Ideální pro ty, kteří chtějí svým botám dát nový život. 🎨 Pro každého, kdo má doma boty, které potřebují trochu pozornosti, je Barva na boty Easy Dye od TRG The One skvělou volbou. Zkuste to a uvidíte rozdíl! 🎨 I malé množství produktu dokáže kompletně změnit vzhled vašich bot. 🎨 Díky jednoduché aplikaci můžete sami doma dosáhnout profesionálních výsledků.🎨  
Použitý odstín:

 

Celou barevnou nabídku Barev na boty najdete - ZDE
 

 
 
Nevíte, zda Barvu aplikovat právě na vaše boty?
Napište nám, poradíme vám na emailu info@botyjakonove.cz  :)
 
Jak renovační krém Shoe Cream Morello Cherry 156 oživil zimní vybledlé pohorky

Zachraňte své kožené boty s Shoe Cream od TRG The One v odstínu 156 Morello Cherry. Objevte účinnou renovaci kožených zimních bot díky zkušenosti naší zákaznice s obnovou jejích vybledlých zimních pohorek.

Příběh naší zákaznice Eriky:
Naše zákaznice čelila výzvě obnovy svých oblíbených, ale vybledlých zimních kožených pohorek. Aby jim vrátila původní krásu a barvu, rozhodla se pro použití renovačního krému Shoe Cream TRG The One v odstínu tmavě červené Morello Cherry, aby se co nejvíce blížil původnímu odstínu.
Díky Krému Shoe Cream naše zákaznice přeměnila své boty na nádherný kousek defacto nové obuvi. Fotografie před a po aplikaci ukazují dramatickou proměnu obuvi:

Úžasná proměna zimních pohorek Tmavě Červený krém na boty Shoe Cream TRG Morello cherry 156 


 
Výhody renovačního Krému Shoe Cream:
⭐ Shoe Cream efektivně obnovuje původní barvu vašich bot ⭐ Poskytuje ochrannou vrstvu, která pomáhá chránit kůži před dalším opotřebením, škrábanci a špatným počasím a prodlužuje tak životnost bot ⭐ Obsahuje složky, které hydratují a vyživují kožený materiál, čímž zabraňují jeho praskání a zvyšují celkovou flexibilitu a odolnost ⭐ Snadná a rychlá aplikace krému šetří váš čas, zjednodušuje proces péče o boty a je vhodná i pro ty, kteří nejsou zvyklí na pravidelnou údržbu obuvi. ⭐
 

Jak nanést Krém Shoe Cream na vaše zimní boty? 
 
 ▪️ Nejprve pečlivě očistěte pohorky od nečistot a prachu. Použijte měkký kartáček nebo vlhký hadřík. Před aplikací krému nechte boty zcela uschnout.
 ▪️ Vyzkoušejte malé množství krému na méně viditelné části boty, abyste zkontrolovali, jak se krém chová na materiálu. 
 ▪️ Naneste Shoe Cream rovnoměrně na kožený povrch bot pomocí měkkého hadříku. Po nanesení krému nechte boty odpočívat a krém působit několik desítek minut.
 ▪️ Po zaschnutí krému vyleštěte povrch bot měkkým hadříkem pro dosažení lesklého vzhledu. Pro silnější odstín nebo vyšší krytí můžete aplikovat druhou vrstvu krému.
  ▪️ Po úplném zaschnutí pečlivě zkontrolujte celkový vzhled a případné nedostatky opravte jemným přidáním krému.
 
 
Vyšisované pohorky Před použitím Krému:
 Vínový Krém na boty Shoe Cream TRG the One Morello Cherry 156. Jak nabarvit zimní odřené boty. Jak opravit.
 
Vínový Krém na boty Shoe Cream TRG the One Morello Cherry 156. Jak nabarvit zimní odřené boty. Jak opravit. -2
 
 
Kožené pohorky Po použití Krému Shoe Cream:
  Vínový Krém na boty Shoe Cream TRG the One Morello Cherry 156. Jak nabarvit zimní odřené boty. Jak opravit. -3
 
Vínový Krém na boty Shoe Cream TRG the One Morello Cherry 156. Jak nabarvit zimní odřené boty. Jak opravit. -4 
 
 

Pro všechny, kdo hledají řešení pro renovaci kožených bot, Shoe Cream od TRG The One v odstínu 156 Morello Cherry je ideální volbou. Obnovte své boty a užijte si jejich nový vzhled! 

Použitý přípravek:

 

 

Celá barevná kolekce Krémů Shoe Cream, vybírejte z 89 odstínů ZDE

 


 

Nevíte, zda Krém aplikovat právě na vaše boty?
Napište nám, poradíme vám na emailu info@botyjakonove.cz  :)
Obnova vyšisovaných semišových bot | Tmavě Modrá Barva na Semiš TRG Navy Blue 117

Obnovení starých tenisek může být nejen zábavné, ale také šetrné k životnímu prostředí. Dnes vám představíme příběh našeho zákazníka Milana, který se rozhodl vrátit život svým oblíbeným, ale už opotřebovaným teniskám Adidas. Milanovy tenisky byly původně v krásném odstínu modré, ale po letech nošení vybledly a vypadaly už opravdu opotřebovaně. Místo aby je vyhodil, rozhodl se pro jejich renovaci.

Pro tento projekt si Milan vybral TRG The One Suede Dye v odstínu Navy Blue 117. Barva byla ideální volbou pro semišové materiály a odstín tmavě modré perfektně odpovídal původní barvě tenisek. Milan postupoval dle návodu a pečlivě aplikoval barvu na povrch obuvi.

 

Obnova vyšisovaných semišových bot Tmavě Modrá Barva na Semiš TRG Navy Blue 117 

 

 
Jak nanést barvu Suede Nubuck Dye na semišové boty? 
 
▪️ Pro optimální výsledek začněte tím, že pečlivě vyčistíte povrch kartáčkem nebo čističem na semiš. 
▪️ Důkladně protřepejte lahvičku s Barvou na semiš, následně ji aplikujte na povrch semiše pomocí dodaného štětečku. Alternativně lze použít jiný syntetický štěteček. 
▪️ Všímejte si detailů a menších ploch, jako jsou švy a okraje u podrážky. V případě potřeby aplikujte Barvu Suede Dye v několika vrstvách, abyste dosáhli souměrného odstínu.
▪️ Po nanesení nechte povrch uschnout několik hodin. Barva se po zaschnutí stává odolnou vůči vlhku a tření.
▪️ Barvou můžete obnovovat a osvěžovat vaše boty opakovaně, čímž jim prodloužíte životnost a stále budou vypadat skvěle.
 
 

 
Vyšisované tenisky Před použitím Barvy na semišový povrch:
 Modrá barva na semišové vybledlé tenisky adidas. Renovace, dobarvení, jak nabarvit semišové boty. Navy blue 117 Suede dye

 
 
 
Tenisky Po nabarvení Barvou Suede Dye:
 
Modrá barva na semišové vybledlé tenisky adidas. Renovace, dobarvení, jak nabarvit semišové boty. Navy blue 117 Suede dye-2
 
 Modrá barva na semišové vybledlé tenisky adidas. Renovace, dobarvení, jak nabarvit semišové boty. Navy blue 117 Suede dye-3
 
Modrá barva na semišové vybledlé tenisky adidas. Renovace, dobarvení, jak nabarvit semišové boty. Navy blue 117 Suede dye-4
 
 

Milanův příběh dokazuje, že s kvalitním produktem, jako je Barva na semiš TRG The One Suede Dye, můžete dosáhnout úžasných výsledků v obnově vašich bot. Nejenže tak ušetříte peníze, ale také podpoříte udržitelnou módu.

Pokud máte doma obuv, která potřebuje osvěžit, nebojte se pustit do renovace. Nabízíme vám širokou škálu odstínů Barev na semiš, takže si jistě vyberete ten pravý pro vaše boty. A kdo ví, možná vaše renovované tenisky budou vypadat ještě lépe než když byly nové!


 
 
Použitý přípravek:
 
Další odstíny Barev na semišové boty - najdete ZDE
   

 
 
Nevíte, jestli je Barva Suede Dye vhodná ve vašem případě?
Napište nám, poradíme vám na emailu info@botyjakonove.cz  :)
 
Oprava odřených kožených bot: Unikátní renovace s kombinací 2 barevných odstínů Krémů Shoe Cream
Jak obnovit poškozené, odřené a ošoupané boty ve velmi nevšedním barevném odstínu? Inspirací vám může být naše zákaznice, která měla své boty hodně poškozené, ošoupané, s oděrkami a odřeninami. Ani jejich původní barva už nebyla tak živá a výrazná. Řešila ovšem problém vzhledem k poměrně unikátnímu barevnému odstínu svých bot, ke kterým se jí nedařilo najít vhodný renovační přípravek.
 
Ozvala se nám tedy a společně jsme se nejdříve snažili vybrat přesně odpovídající odstín z naší široké nabídky více než 80 odstínů. Vzhledem k tomu, že jejím přáním bylo dosáhnout původní barvy bot úplně přesně, zvolila nakonec kombinaci dvou krémů Shoe Cream, které spolu promíchala.
 • Krémy Shoe Cream je totiž možné mezi sebou jakkoliv promíchávat tak, aby bylo dosaženo potřebného naprosto přesného odstínu :)
 
Naše zákaznice zvolila metalický Krém Shoe Cream TRG Brilliant Gold a v mističce vedle ho doplnila o menší množství pastelově růžového odstínu Krému Shoe Cream TRG 124 Rose. Díky této chytré kombinaci nejenom dosáhla velmi přesného odstínu svých bot, ale také dokázala krásně obnovit jejich povrch. Zákaznice nám také poslala s radostí fotografie před a po aplikaci Krémů, které nás ohromily:
 
Oprava odřených kožených bot Unikátní renovace s kombinací 2 barevných odstínů Krémů Shoe Cream 124 407 růžový Rose zlatý metalický krém na boty Brilliant Gold 
Oprava odřených kožených bot Unikátní renovace s kombinací 2 barevných odstínů Krémů Shoe Cream 124 407 růžový Rose zlatý Brilliant Gold-2
 
 

 
Návod, jak použít renovační krémy na kožené boty: 
 • Očistěte své boty hadříkem, aby byl povrch čistý a zbaven prachu.
 • Pokud jsou boty mastné nebo byla na ně aplikována impregnace, použijte jakýkoliv čistič na kůži, ideálně bez balzámu či oleje. Z naší nabídky např. Univerzální čistič na kožené boty.
 • Nyní přichází čas na renovaci: Pokud jsou vaše boty v unikátní a specifické barvě a nemůžete najít přesně odpovídající odstín z naší široké nabídky více než 80 odstínů Krémů, můžete si vytvořit odstín vlastní = promíchejte dva krémy, které se vám zdají nejvhodnější, v mističce nebo na talířku po malých částech a postupně tak, abyste dosáhli potřebného odstínu.
 • Naneste směs krémů přímo na poškozené části bot, abyste zakryli skvrny a fleky. Rozetřete krém jemnými krouživými pohyby, a takto postupujte po celém povrchu bot. Důležité je použít spíše menší množství krému, abyste se vyhnuli vzniku barevných fleků nebo nadměrné vrstvy krému.
 • Nechte povrch proschnout několik hodin. Jakmile je povrch bot suchý, vyleštěte je suchým hadříkem, aby jste dosáhli lesku a odstranili přebytečný krém. Tímto krokem zároveň zabráníte nežádoucímu barvení jiných povrchů.
 • Aby byl výsledek co nejlepší, postup můžete opakovat podle potřeby. Náš kvalitní Shoe Cream lze použít opakovaně, abyste si vždy udrželi boty v dokonalém stavu. 
 

 
Odřené boty Před použitím renovačních Krémů Shoe Cream TRG the One: 
 
Růžový Krém na boty Shoe Cream 124 rose Jak opravit odřené starší kožené boty doma renovace odřenin krém na boty trg the one
 
Krémy na boty Shoe Cream  Jak opravit odřené starší kožené boty doma renovace odřenin krém na boty trg the one 
 
 
Kožené boty Po použití Krémů Shoe Cream TRG the One:
 
 Zlatý Krém na boty Shoe Cream 407 brilliant gold  Jak opravit odřené starší kožené boty doma renovace odřenin krém na boty trg the one
Metalický Krém na boty Shoe Cream 407 brilliant gold  Jak opravit odřené starší kožené boty doma renovace odřenin krém na boty trg the one
 
 
 

 
Použitý přípravek:
 
 
 
 
 
Celá barevná nabídka Krémů na renovaci bot Shoe Cream - ZDE
 

 
 
Nevíte, zda Krémy aplikovat právě na vaše boty?
Napište nám, poradíme vám na emailu info@botyjakonove.cz  :)
 
Bílý Krém Shoe Cream White 101 | Jak zamaskovat skvrny na kožených bílých teniskách?
Náš Bílý krém na boty, Shoe Cream TRG White 101, se stal skvělým pomocníkem pro naši zákaznici, která měla na svých oblíbených kožených bílých teniskách nepěkné skvrny a fleky. Rozhodla se tedy Krém vyzkoušet a vše dopadlo podle jejích představ. Krém jí pomohl hezky zakrýt nežádoucí místa na teniskách, které jsou nyní opět krásně bílé.
 
Tento barvící krém byl totiž speciálně vyvinut pro péči, barvení, renovaci i ochranu kožené obuvi. Podívejte se, jak Krém zafungoval a udělal naší zákaznici radost:  
 
Bílý Krém Shoe Cream White 101 trg the one Jak odstranit skvrny kožené bílé sneakers
 

 
Jak na tenisky správně aplikovat Krém?
 
 • Pečlivě očistěte boty, aby byl jejich povrch čistý a bez prachu nebo nečistot.
 • Pokud je povrch bot mastný nebo na ně byla použita impregnace, použijte jakýkoliv neolejový a nebalzámový čistič na kůži, z naší nabídky například Univerzální čistič na kožené boty.
 • Nejdříve naneste Krém Shoe Cream přímo na poškozenou část bot, abyste zakryli skvrny a fleky. Následně rozetřete krém jemnými krouživými pohyby.
 • Krém postupně aplikujte na celý povrch tenisek, abyste dosáhli rovnoměrné aplikace. Mějte na paměti, aby jste použili malé množství krému, abyste zabránili vzniku šmouh nebo nadměrného množství krému na botách.
 • Nechte krém proschnout několik hodin.
 • Jakmile je povrch tenisek suchý, vyleštěte je suchým hadříkem, aby jste dosáhli lesku a odstranili přebytečný krém. Tímto krokem zároveň zabráníte barvení povrchu bot.
 • Pokud je to potřeba, celý postup opakujte. Krém lze opakovaně používat kdykoliv podle vašich budoucích potřeb.
 
 

 
Bílé tenisky Před použitím bílého renovačního Krému Shoe Cream White 101:
 Bílý Krém Shoe Cream White 101 Jak odstranit skvrny na kožených bílých teniskách trg the one bílé sneakers oprava renovace
 
Bílý Krém Shoe Cream White 101 Jak odstranit skvrny na kožených bílých teniskách trg the one bílé sneakers oprava renovace před foto
 
Fotografie tenisek Po aplikaci Krému Shoe Cream:
 
Bílý Krém Shoe Cream White 101 Jak odstranit skvrny na kožených bílých teniskách trg the one bílé sneakers oprava renovace foto po
 
Bílý Krém Shoe Cream White 101 Jak odstranit skvrny na kožených bílých teniskách trg the one bílé sneakers oprava renovace foto po doma jak na to 
 
 

 
Použitý přípravek:
 
 
 

 
 
Přemýšlíte, jestli je Krém vhodný použít právě na vaše tenisky?
Napište nám, poradíme vám na emailu info@botyjakonove.cz  :)